Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Prezent dla syna na 18 urodziny, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla syna na 18 urodziny

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zataraa2 6 sie 2015, 10:19
    Moi rodzice bratu chcą kupić z okazji pójścia na studia (dostał się na informatykę) macbooka uśmiech można dostać zniżkę jeśli się uczymy lub uczymy (tzn. zniżka jest dla uczniów, studentów, nauczycieli)
    Cytuj
  • Daria05 19 sie 2015, 17:01
    Wiele osób teraz wybiera macbooki. W jakim mieście (sklepie) zniżkę dla studentów? I czy we wrześniu będzie tak można kupić?
    Cytuj
  • dydx 27 sie 2015, 17:16
    A może warto jego samego zapytać, co by chciał. To, że laptop to dobre wyjście, to wiadomo, ale może jest coś innego, bardziej oryginalnego.
    Cytuj
  • Daria05 28 sie 2015, 11:44
    Sądzę, że nie trzeba go się pytać, bo najpewniej zakup MacBooka podpowiedział rodzicom zataraa2.
    U mnie siostra chce kupić laptopa, dlatego pytałam o te studenckie zniżki?
    Cytuj
  • zataraa2 7 wrz 2015, 9:01
    Zniżkę można dostać w ispocie, teraz jest z okazji rozpoczęcia roku szkolnego chyba 12 % z tego co pamiętam
    Cytuj
  • ilonarapacz 23 wrz 2015, 5:40
    U mnie w całej rodzinie mamy takie niepisane zasady, że do pełnoletności dzieci nie dysponują zbytnio pieniędzmi, typu gigantyczne kieszonkowe. Za to na tą symboliczną osiemnastkę dajemy im pieniądze, bo to ten moment, gdzie mogą zadecydować o wielu rzeczach na przyszłość, i praktycznie od nich wiele będzie zależeć. Czyli mogą wydać na prawo jazdy, na kurs językowy, na kurs do matury, na gap year, ale jednak to są pieniądze a nie laptop czy jakaś rzecz, bo nastolatkowi trudno dogodzić, a tak się nauczy, że jak przebimba te pieniążki, to potem musi je już zarobić, bo zaczyna się dorosłe życie.
    Cytuj
  • zagubiona 5 paź 2015, 10:57
    Mój syn lubi góry. Z okazji urodzin pierwszy raz pojechał z przyjaciółmi do Nowego Sącza. Po powrocie nie było końca opowieścią, jak to się świetnie bawili. A w dniu urodzin stawiał obiad w restauracji Mekong. Twierdzi, że było pysznie. Pewnie to koniec rodzinnych wyjazdów.
    Cytuj
  • makalica87 13 paź 2015, 21:22
    Laptop to zawsze bardzo dobry pomysł uśmiech
    Cytuj
  • kifonda 24 lis 2015, 7:14
    Mój syn ma czasem dziwne pomysły. Na ostatnie urodziny zażyczył sobie rękawice ochronne firmy Glovex. A ja mu chciałam kupić perfumy...
    Cytuj
  • lotny 24 lis 2015, 15:45
    Laptop to dobry prezent na 18. Tylko lepiej zebys wiedziala wczesniej, co kupujesz. Ja na przykład jak mam kupic jakis sprzet to ide do mojego serwisu komputerowego (RediCreo jesli chodzi o Krakow wymiata) i oni mi doradzają. Niestet nadzialem się kilka razy idąc prosto do sklepu, wciskali mi czasem takie zle kompy, ze aż wstyd. chociaż ostatnio oni wlasnie mi składali dodatkowo kompa - jesli Twój syn jest graczem to może pomyśl o takim czyms? PC jest lepiej dostosowac, zeby np witcher poszedł, niż laptop, który po 2-3 latach jest do wymiany, bo żadna nowa gra nie pójdzie.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum