Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Prezent elektronika

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent elektronika

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jacek83 16 gru 2010, 18:44
    Szukam prezentu dla męża mniej więcej coś takiego
    http://allegro.pl/przygody-z-elektronika-elektronik-uklady-87443-i1356361049.html
    ale oczywiście dla dorosłych nie dla dzieci.
    Zawsze jak przechodzimy koło sklepu z zabawkami i jest na wystawie takie przygody z elektroniką , mąż mówi, że fajne i bym chciał.
    Mąż dla hobby naprawiał głośniki, teraz wzmacniacz naprawia także troszkę chyba się zna.
    Bo ja przeglądam różne strony i dla mnie to czarna magi!!! Są niby jakieś zestawy do samodzielnego montażu ale który wybrać, jak nawet nie wiem do czego to służy.
    Cytuj
  • Megawacik 16 gru 2010, 20:24
    No ja nie wiem czy takie zestawy jest coś ekstra dla faceta, która ma pewnie grubo po 30-ce.
    Lepiej kupić mu jakiś samochodzik sterowany radiem, łódkę na baterie czy coś w tym rodzaju.
    Na Allegro widziałem jeżdżące czołgi w skali 1 do 6 za jakieś 300 zł. Wyglądały jak prawdziwe i to mógłby być fajny prezent.
    Cytuj
  • Atomowiec 16 gru 2010, 23:10
    Lepiej kupić jakiś zestaw do majsterkowania. Może jakąś wiertarkę czy zestaw kluczy.

    Domorosły elektryk to zagrożenie.
    Cytuj
  • francesco 21 gru 2010, 9:57
    Zdalnie sterowany samochód, helikopter czy łódka, kręci praktycznie każdego faceta. A nie marzył twój małżonek przypadkiem nigdy o kolejce?
    Cytuj
  • Buyer 21 gru 2010, 10:46
    Kup mu jakiś fajny zegarek jak nie ma.
    Najlepiej wodoszczelny aby mógł się z nim kąpać.

    Co do polecanej kolejki, to ja zawsze marzyłem o takiej, ale to są drogie rzeczy i trzeba mieć sporo miejsca na te wszystkie tory zakręty i wagoniki. Jeśli ciuchcia miałaby jeździć w kółko, to szybko by się znudziła.
    Cytuj
  • USB123 21 gru 2010, 11:10
    Kup mu jakiś gadżety na USB aby mógł sobie podłączyć do komputera. A tych jest bez liku od wiatraczków poprzez oryginalnie wyglądające pendrivery po opiekacze czy podstawki podgrzewające kawę.

    USB Plasma Ball
    USB Plasma Ball jest kulą plazmy znaną ze wszystkich wystaw z muzeów techniki czy czołówki serialu Nie robi nic fajnego, ma tylko fajnie wyglądać


    USBCell Batteries
    Pomysł genialny w swojej prostocie! Pełnoprawne akumulatorki, które ładujesz przez USB. Bez dodatkowej ładowarki.


    USB teddy bear
    Pluszak na USB wydaje się bardzo fajnym pomysłem.
    Cytuj
  • Alicjana 21 gru 2010, 11:58
    Szczerze, to nie wydaje mi się dobry pomysł, żeby dorosłemu facetowi dawać zabawkę dla dzieci w prezencie.
    Jeśli marzy o byciu elektrykiem, to może coś trochę bardziej profesjonalnego? Np. książka, albo kurs multimedialny?
    Cytuj
  • kifonda 7 paź 2015, 22:21     (ostatnio zmieniony przez autora 7 paź 2015, 22:22, w całości zmieniany 1 raz)
    A co powiecie na jazdę próbną porządną maszyną? Czy taki prezent nie byłby świetnym pomysłem? Mój facet na pewno by docenił.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: Telewizory OLED