Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Prezent na ślub - AGD

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent na ślub - AGD

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartynKa79 19 maj 2014, 11:35
    Kochani, potrzebuję porady. Czeka mnie zakup prezentu na ślub koleżanki i wiem, że chciałaby coś z drobnych sprzętów AGD. Próbowałam podpytać, ale jedyne co usłyszałam to "porządne" wielki uśmiech Podpowiecie mi coś? Myślałam o jakimś lepszym żelazku albo może robocie kuchennym? Co sądzicie?
    Cytuj
  • jarek7 23 maj 2014, 18:55
    to zależy ile chcesz na ten zakup przeznaczyć, czy 200 czy 1000 zł, może mikrofalówkę? My kupiliśmy znajomym na prezent ślubny, sami zaproponowali
    Cytuj
  • Jarzebina100 24 maj 2014, 22:06
    MartynKa79 napisał:Kochani, potrzebuję porady. Czeka mnie zakup prezentu na ślub koleżanki i wiem, że chciałaby coś z drobnych sprzętów AGD. Próbowałam podpytać, ale jedyne co usłyszałam to "porządne" wielki uśmiech Podpowiecie mi coś? Myślałam o jakimś lepszym żelazku albo może robocie kuchennym? Co sądzicie?
    O ile wiesz, że para młoda nie posiada to według mnie dobry kierunek zakupu prezentu. Jeśli chodzi o żelazko to zdecydowanie wyższy standard ma ELECTROLUX EDB 6120.
    Cytuj
  • favcia 25 maj 2014, 23:35     (ostatnio zmieniony przez autora 25 maj 2014, 23:36, w całości zmieniany 1 raz)
    Moim zdaniem sama nazwa electrolux mówi za siebie, jest znana ze stosowania innowacji i wysokiego standardu, więc warto o nim poważnie pomyśleć bo wiadomo, że już będzie na długo.
    Cytuj
  • Jarzebina100 26 maj 2014, 11:58
    Coś w tym jest. Sama nie powstydziłabym się kupić elextroluxa na prezent ślubny.
    Cytuj
  • zataraa2 26 maj 2014, 21:33
    porządne sprzęty robi LG, Whirlpool. Może z tych marek coś wybierzesz dla znajomych, podpytaj czego im brakuje, żeby w końcu nie dostali 5 żelazek
    Cytuj
  • MateuszNawrocki 27 maj 2014, 12:21
    może rzeczywiscie ten robot kuchenny? najlepiej jest jeszcze raz zapytać, żeby para młoda nie dostała 10 żelazek i pięciu mikrofalówek.
    Cytuj
  • Ecia 27 maj 2014, 17:47
    Spytaj się ich może po prostu czego nie mają. Bo tak jak tu wszyscy mowią, by nie dostali 5 żelazek i robotów kuchennych
    Cytuj
  • MartynKa79 29 maj 2014, 21:09
    A możecie coś więcej o tym wyższym standardzie żelazka? Dogadałam się z nimi na żelazko właśnie. uśmiech
    Cytuj
  • 30 maj 2014, 18:20
    Takie prezenty są przynajmniej pożyteczneuśmiech Może coś z tej strony Cię zainspiruje - http://stylowe-agd.pl/ przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: LG WEBOS