Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Telewizor z technologia ambilight jest dobry?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Telewizor z technologia ambilight jest dobry?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • wymaga 17 sty 2014, 17:41
    Pytanie kieruję do właścicieli telewizorów z technologią ambilight czy warto ? Musze kupić nowy sprzęt. Szukam porady w tym temacie, bo od dawna nie jestem już zorientowany co się dzieje na rynku.
    Cytuj
  • aniechto 20 sty 2014, 15:14
    Telewizor z ambilight sprawia, że wzrok się mniej męczy, tv pogłębia czerń na ekranie i sprawia, że obraz wychodzi jakby z obudowy telewizora, jest to złudzenie optyczne, ale jak dla mnie bardzo przyjemne podczas oglądania. Obraz wydaje się być bardziej naturalny.
    Cytuj
  • jarek7 12 kwi 2014, 15:24
    A pewnie że fajny bajer. Możesz sobie zobaczyć na youtubie jak to wygląda. Co do sytuacji, to na przestrzeni kilku lat nieźle się pozmieniało. Głównie w obszarze smart tv i ofercie innowacyjnych rozwiązań. np LG teraz wymiata w platformach smart TV, w tym roku wprowadzają nową, zwie się to WEBos. Telewizory mają o wiele więcej dodatkowych funkcji niż wcześniej. Kiedyś 3d było rzadkością wśród telewizorów, teraz rzadkością jest, że tej funkcji nie ma. Dobrze się rozeznaj, bo jest co oglądać w sklepie. Jak byłbyś bardziej konkretny to może coś doradzimy tutaj.
    Cytuj
  • szarlottka 26 kwi 2014, 10:13
    A co sądzicie o tym telewizorze Telewizor LG 42LA620S ? Chciałabym go kupić bo stary pamięta lata 90 i wstyd trzymać go w domujęzyk Niestety nie znam się na nowinkach technologicznych i nie chcę przepłacić.
    Cytuj
  • jarek7 5 maj 2014, 23:03
    W tej cenie to bardzo dobry telewizor. LG mają rozbudowana platformę smart TV. Jak podłączysz TV do Internetu, to masz mnóstwo dodatkowych opcji. LG ma też pilota fajnego, Magic Remote. Ale może zobacz jeszcze LG 42LB650V , jest niewiele droższy a ma mową platformę Webos, TV z tego roku i to z kwietnia.
    Cytuj
  • snake02 15 maj 2014, 17:37
    Też słyszałem ze ten WebOs to fajna sprawa, czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym systemem? Z tego co wyczytałem to bardzo upraszcza sterowanie, nie zmniejszając wcale rozudowanych funkcji.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum