Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Czy bezrobotni to lenie?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy bezrobotni to lenie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • akbar 26 maj 2015, 16:49
    Myślę , że to nieprawda większość naprawdę szuka pracy , warto w takim wypadku skończyć jakiś kurs uzupełniający, to z pewnością znacznie ułatwi znalezienie pracy .
    Cytuj
  • Kommand3 11 cze 2015, 21:29
    Niektórzy
    Cytuj
  • Karina33 27 mar 2018, 8:52
    Szczerze mówiąc na chwile obecną wielu bezrobotnych jest bezrobotnych z wyboru. Teraz pracy nie brakuje, ale są osoby, które zamiast harować za najniższa krajową, wolą pracować na czarno, a przy dużej rodzinie, to i trochę z socjalu się odłoży.
    Cytuj
  • Julianto 28 mar 2018, 9:04
    Wielu osobom po prostu sie nie opłaca pracować gdyż ponieważ w momencie pójścia do pracy stracą np. rentę po rodzicu. Chory ustrój - pamietajmy ze do bezrobotnych wlicza sie studentów którzy nie pracuja ! uśmiech
    Cytuj
  • Fisher 4 mar 2019, 13:53
    Julianto napisał:Wielu osobom po prostu sie nie opłaca pracować gdyż ponieważ w momencie pójścia do pracy stracą np. rentę po rodzicu. Chory ustrój - pamietajmy ze do bezrobotnych wlicza sie studentów którzy nie pracuja ! uśmiech
    Każdy kalkuluje, co mu się opłaca. Przy dzisiejszym poziomie bezrobocia to myślę, że nie pracują tylko ci, którzy nie chcą.
    Cytuj
  • kratos 28 cze 2019, 12:38
    Mamy najniższy wskaźnik bezrobocia od lat. Kto tylko chce to znajdzie pracę. Jednak pracodawca nie zaproponuje nam wysokiej stawki na początku...trzeba najpierw się wykazać aby móc zarabiać więcej.
    Cytuj
  • qmilj 5 paź 2019, 12:30
    Moim zdaniem nie powinno się tak uogólniać , ponieważ dużo tutaj zależy po prostu od sytuacji konkretnej osoby . Są bezrobotni , którzy z różnych przyczyn w tym momencie nie posiadają żadnej pracy . Czasami jest po prostu tak , że zostali zwolnieni w wyniku redukcji etatów i tak naprawdę do końca nie jest to ich wina , że aktualnie nie mają żadnego zatrudnienia . Inaczej ma się sprawa z osobami , które na przykład już od kilku lat nie podjęły żadnego zatrudnienia i cały czas liczą wyłącznie na pomoc państwa . W sytuacji takich osób byłabym zdecydowanie bardziej radykalna w osądach
    Cytuj
  • Alicja1980 31 gru 2019, 9:33
    Ja jeszcze rok temu byłam bezrobotna... szukałam pracy blisko rok , mieszkam na wsi dlatego jestem bardzo ostrożna w wydawaniu opinii na temat bezrobotnych...
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum