Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Dietetyka - czy warto?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dietetyka - czy warto?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 11 kwi 2018, 11:24
    Czy ktoś z Was studiował, studiuje dietetykę?
    Czy warto uderzyć w ten kierunek?
    A jeśli tak, to gdzie dokładnie?
    Jaka uczelnia prowadzi go faktycznie na poziomie?
    Cytuj
  • Glinka 12 kwi 2018, 17:30
    Jestem na drugim roku studiów w Szkole Mydłowskiej w Warszawie. Mnie ten kierunek od dawna kręcił i uważam jego wybór za bardzo dobry. Też samej uczelni nie wybierałam na zasadzie przypadkowości - to był mocno przemyślany temat. A sam kierunek jest perspektywiczny. Podpowiedź, co cię interesuje, to chętnie podpowiem.
    Cytuj
  • zylek 13 kwi 2018, 11:15
    Czemu ta uczelnia? Nic mi to nie mówi. Przecież ten kierunek mają również na znanych uczelniach.
    Dużo jest nauki, dużo praktyki? Jak na razie oceniasz swoją wiedzę?
    Masz plan na siebie, w sensie na pracę w zawodzie?
    Cytuj
  • Glinka 16 kwi 2018, 17:09
    Czemu ta uczelnia? Ze względu na program, kadrę i spotkanych ludzi. Fajnie jest pogadać ze studentami. Niektórzy narzekali, że sporo nauki, ale z drugiej strony twierdzili, że program mocno praktyczny i widać efekty tej całej nauki.
    W dużym skrócie - to absolutnie nie jest stracony czas.
    Cytuj
  • zylek 17 kwi 2018, 11:29
    Jak rozumiem mowa jest o tej, tak - wsp.szkolymydlowskiej.pl?
    Za tydzień jadę do Wawy jeszcze na inną uczelnię to wtedy zaliczę i tę.
    Znalazłem na FB dwie osoby, które tam chodzą i wypowiedziały się naprawdę pozytywnie o tym miejscu.
    Tzn. pisały mi, że jeśli chcę przeleżeć kilka lat to na pewno nie tam, bo trzeba się uczyć.
    Jedna osoba z dietetyki twierdzi, że już na etapie studiów łapie fuchy.
    Coś takiego mnie interesuje.
    Cytuj
  • Glinka 19 kwi 2018, 17:05
    To bardzo prawdpodobne. Ogólnie to jest taka uczelnia, do której nie idziesz po łatwo i przyjemnie zdobyty papier.
    Fajnie, że rośnie świadomość. Jakiś czas temu tego nie było. Ludzie wiedzą, że pracę dadzą im umiejętności, a nie łatwo zdobyty papierek.
    Cytuj
  • zylek 23 kwi 2018, 11:17
    Tak właśnie podchodzę do tego, chcę konkretnego rozwoju.
    Do Mydłowskiej na pewno papiery też złożę, zobaczymy, jak będzie z miejscami.
    Ogólnie z tego co czytam, to ludzie całkiem nieźle radzą sobie na dietetyce.
    W sensie - w pracy po tym kierunku.
    Mam konkretny plan na siebie. Sądzę, że sobie poradzę.
    Cytuj
  • Glinka 25 kwi 2018, 17:13
    Pomyśl o dietetyce sportowej. W sensie - żeby robić podyplomowo. Bardzo przydatne. Zresztą - dietetyka potrzebuja teraz w każdym klubie, na siłowniach i nie tylko. Do tego można otworzyć własną praktykę i wtedy docelowo możecie wyciągać naprawdę niezłe pieniądze.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Poprzednia: spotkanie firmowe
Następna: Tanie ebooki