FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobra szkoła jazdy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartynKa79 4 kwi 2013, 15:21
    Polecam dobrą szkołę jazdy, gdzie nauczający skoncentrowani są na tym, abyśmy przystępowali do egzaminu naprawdę dobrze przygotowani. Dobra szkoła to podstawa!
    Cytuj
  • erykit 4 kwi 2013, 16:15
    Ja już mam sprawdzoną firmę. Szkoła jazdy w Gdańsku to sposób na szybki i konkretny kurs, ja zdałem za pierwszym bez problemów. Uczą tam sami profesjonaliściprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Borsuk7000 29 wrz 2013, 12:15
    Ja robiłem prawo jazdy w tym ośrodku szkolenia kierowców i jest to bardzo dobra szkoła jazdy, którą mogę polecić każdemu z Trójmiasta. Instruktorzy są mili i nie czepiają się za bardzo, wszystko tłumaczą przystępnie i można łatwo pojąć, no i cena jest niższa niż u większości szkół jazdy w Gdyni i okolicach.
    Cytuj
  • sloneczko9 10 paź 2013, 11:28     (ostatnio zmieniony przez autora 10 paź 2013, 11:29, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja prawko robiłam w [url=http://]nauka jazdy Gdańsk[/url], bardzo dobrze przygotowali mnie do egzaminu, miałam świetnego instruktora który bardzo dobrze wszystko tłumaczy. Wielu moich znajomych robiło tam prawko i praktycznie wszyscy zdali za pierwszym razem. Z nimi mogę zdawać raz jeszcze przymrużenie oka
    Cytuj
  • kerkos 24 paź 2013, 16:49
    Szkołę jazdy radzę dobierać po rekomendacjach znajomych, ewentualnie po opiniach w sieci, ale raczej nie takich, jakie pojawiły się w tym temacie. Po prostu uważajcie co czytacie, większość takich opinii jest zmanipulowana. Najlepsze firmy nie muszą się specjalnie promować. One same z siebie po prostu mają spore zainteresowanie, dzięki jakości usług.
    Cytuj
  • Racibor 25 paź 2013, 9:56
    dokładnie, najlepiej zresztą popytać wśród znajomych, którzy robili kurs w danej szkole
    Cytuj
  • kerkos 25 paź 2013, 15:10
    Podstawa to rozpoznanie... Nie każdy fachowiec będzie rzeczywiście tym fachowcem. Wiele szkół jazdy olewa swoich kursantów. Nie wymagają obecności na zajęciach teoretycznych, albo również po prostu zwiększają sztucznie ilość faktycznie przejechanych godzin. To niestety normalne i o to powinniście głównie pytać znajomych - nie dajcie się oszukiwać na własnych, dosyć dużych, pieniądzach.
    Cytuj
  • kasiuniaa 3 gru 2015, 10:01
    Na Twoim miejscu sprawdziłabym może co oferuje ta szkoła - [url=http://www.naukajazdyrobex.com.pl/]nauka jazdy kraków[/url]. Najważniejsze, żeby trafić na dobrego instruktorauśmiech
    Cytuj
  • mikola 9 gru 2015, 0:04
    Od wyboru odpowiedniej szkoły jazdy rzeczywiście dużo zależy, nie mniej jednak tak naprawdę dopiero po zdanym egzaminie uczymy się jeździć. Dużo osób po otrzymaniu prawa jazdy boi się wsiąść za kółko, niestety na kursie nikt nie uczy takich rzeczy jak opanowanie poślizgu czy ratowania się gdy już nie można wyhamować. To, dlatego warto zdecydować się na szkolenia doskonalenia techniki jazdy, jeżeli jesteście z Krakowa warto zapoznać się ze stroną http://szkolajazdysubaru.pl - firma prowadzi również treningi z bezpiecznej jazdy.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum