Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Edukacja dzieci w domu.

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Edukacja dzieci w domu.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • wiki58 23 sty 2015, 14:02
    Co sadzicie o opcji edukacji w domu dzieciaków?Jak to wygląda z punktu widzenia prawa??Każdy rodzić może wybrac taka opcję??Czy musi dziecko uczyc nauczyciel czy może też odpowiednio do tego przygotowany rodzic? Czy aby dostać materiały specjalne dla nauczycieli trzeba miec jakies specjalne kursy??Co właściwie o takiej formie myślicie??
    Cytuj
  • Karola1234 24 maj 2015, 23:17
    Moim zdaniem edukacja w domu nie jest złym pomysłem, znam ludzi którzy się zdecydowali na takie rozwiązanie. Grunt, żeby mieć dobre pomoce naukowe. Świetny jest serwis www.zrozummatme.pl. Przeznaczony jest dla nastolatków, i zapewnia im pełnię wiedzy matematycznej. Jest test diagnostyczny, lekcje po kolei i klarownie tłumaczące każde zagadnienie, zadania to rozwiązania i jeszcze aplikacja na Androida. Także cała matematyka w pigułce, bardzo dobra pomoc edukacyjna.
    Cytuj
  • aserehe 27 maj 2015, 21:37
    Nasze prawo chyba niestety nie przewiduje takiej możliwości, w końcu funkcjonuje coś takiego jak obowiązek szkolny. Ale nic nie stoi na przeszkodzie by dodatkowo poświęcić czas na rozwój dziecka w domu, na przykład poprzez zakup specjalnych programów multimedialnych - [url]http://www.akademia-umyslu.pl/sklep/kategoria/dla-dzieci[/url] poprawiających pamięć, koncentrację, czy logiczne myślenie. Są fajne bo przypominają gry komputerowe więc dziecko chętnie z nich korzysta. Akurat nadchodzący dzień dziecka to dobra okazja na zakup uśmiech
    Cytuj
  • LeczniarK 1 cze 2015, 11:02
    Chciałbym, żeby moje dziecko niektórych przedmiotów uczyło się samodzielnie, w domu. Mam na myśli matematykę i informatykę. Szkoła nie jest do tego dobrym miejscem - zniechęca dzieci do nauki maty. A sam mam wiedzę na tyle dużą, że spokojnie materiał do matury zdołam z dzieckiem przerobić. Ze studiów też.
    Cytuj
  • Kommand3 11 cze 2015, 21:30
    Czemu?
    Cytuj
  • Larv60 23 lip 2015, 17:29
    szkoła zniechęca dzieci do nauki a szczególnie nauczyciele, którzy jednych faworyzują i innych nie tylko dla tego że tamtych lubią a tych nie
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum