Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jak zmienić pracę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zmienić pracę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 24 cze 2015, 15:07
    Mam w otoczeniu dosyć bliską mi osobę, która ma złą pracę, ciężką, w której kiepsko zarabia. Próbujemy ją nakłonić do zmian, ale nie ma mowy. Dziwne tym bardziej, że im się nie przelewa. W jaki sposób kogoś takiego przekonać czy jest to ogólnie możliwe?
    Cytuj
  • Glinka 25 cze 2015, 21:38
    Ale czy ta osoba po prostu nie chce nic robić z życiem? Obawiam się, że takiej nie pomożesz. Mam bliską osobę, która np. chodziła na szkolenia z mówcami motywacyjnymi, ale ta osoba faktycznie chciała swoje życie zmienić. Nie wiem czy da się pomóc komuś, kto nawet nie próbuje zmian.
    Cytuj
  • zylek 26 cze 2015, 15:19
    Wydaje mi się, że po prostu nie potrafi podjąć tego pierwszego, kluczowego kroku i w tym tkwi jej problem. Gdyby zaryzykowała, to mogłaby wiele zmienić - szczególnie w życiu swojej rodziny, której jednaj zbyt dobrze się nie wiedzie przez m.in. jej podejście skrzywienie
    Cytuj
  • Glinka 29 cze 2015, 21:09
    Poczytaj o szkoleniach prowadzonych przez Macieja Podhajskiego, bo to właśnie o tym mowa. Spotkania motywująca, na których masz zmienić podejście do wielu kwestii, zmienić nastawienie na odpowiednie. Poznajesz sporo podobnych do Ciebie osób, które również się zmieniają i nawet samo to robi różnicę.
    Cytuj
  • zylek 30 cze 2015, 15:13
    Widzę trochę informacji w sieci, ale mało konkretów - jak dokładnie wyglądają takie szkolenia, jaka jest formuła? Jak oni docierają do tych ludzi? Sam temat jest bardzo ciekawy, ale interesuje mnie to, czy rzeczywiście to cokolwiek sensownego daje...
    Cytuj
  • madejka_ja 10 lip 2015, 21:08
    Myślę, że zmiana pracy powinna być dla nas naturalna jeśli męczymy się w aktualnej. Jednak taka decyzja powinna być przemyślana. Pracy można zacząć szukać wcześniej. Może to było by najlepsze... żeby przejść z jednego etatu na drugi.
    Cytuj
  • Unit 17 lip 2015, 14:48
    Jeśli myślisz o zmianie prace to znaczy, że jednak nie do końca jest Ci dobrze w obecnej.
    Cytuj
  • wjo1ladowarka85 20 lip 2015, 12:00
    Nie możesz, niestety, sprawić, że ktoś poczuje potrzebę do wprowadzania zmian w swoim życiu - każdy musi do tego dojść samemu, nikogo nie można uszczęśliwiać na siłę. Takie jest moje zdanie. Ludzie, którzy przypadkiem znajdą się w sytuacji (niby dla nich dobrej), której by sobie nie życzyli, mogą się buntować, popadać w stany depresyjne, a nawet zrazić się do naszego towarzystwa. Stara jak świat prawda: nikogo nie zmienisz na siłę. Tylko miłość może dokonywać prawdziwych zmian.
    Cytuj
  • lunatyczka 21 lip 2015, 13:21
    Dokładnie tak- jeśli ona sama zmian nie będzie chciała to nic nie poradzisz. Niektórzy tak mają- panicznie boją się wszelkich zmian w swoim zyciu i tkwią w nielubianej pracy, w nieudanym związku.. Jedyne co możesz zrobic to podsuwac jej np takie poradniki jak szukać pracy . Może to coś zmieni? A moze po prostu musi"dojrzeć" do tej decyzji
    Cytuj
  • makalica87 22 lip 2015, 17:23
    Zgadzam się, że przedmówcami - to chęci tej osoby są podstawą do tego, aby cokolwiek zdziałać. Bez tego ani rusz. A może też po prostu ta osoba boi się, że zostanie bez jakiegokolwiek "grosza"?
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum