Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jak zmienić pracę?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zmienić pracę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • gregoRy22a 17 mar 2017, 20:16
    Przydatne info uśmiech Dzięki wielkie uśmiech
    Cytuj
  • Karton33 16 kwi 2017, 23:11
    Popieram ten pomysł. Nie ma lepszego.
    Cytuj
  • combo55 26 lip 2017, 13:41
    jeśli masz lepsza ofertę to tylko idź do kierowniczki i powiedz o sytuacji. to najlepszy sposób
    Cytuj
  • tartinka 11 wrz 2017, 13:17
    Żeby zmienić pracę to też warto się doszkolić, poszukać studiów podyplomowych, kursów. Sama szukam czegoś związanego z mediami społecznościowymi, coraz więcej w firmie działamy na fb, instagramie a nie każdy za tym nadąża uśmiech a trzeba mieć wyniki.
    Cytuj
  • piorun900 25 wrz 2017, 17:13
    tartinka napisał:Żeby zmienić pracę to też warto się doszkolić, poszukać studiów podyplomowych, kursów. Sama szukam czegoś związanego z mediami społecznościowymi, coraz więcej w firmie działamy na fb, instagramie a nie każdy za tym nadąża uśmiech a trzeba mieć wyniki.
    Bardzo duża mądrość jest w Tobie. Sama prawda przez Ciebie przemawia - nic dodać, nic ująć. Wszyscy powinni uważać tak samo. W tym momencie na pewno tak nie jest.
    Cytuj
  • Mirka85 27 paź 2017, 10:23
    Decyzja o zmianie pracy często jest naprawdę trudna. Sporo osób boi się rzucić na nieznane. W sumie o nic dziwnego ale z drugiej strony nie można stać w miejscu. Ja miałam beznadziejna robotę, stres, małe wynagrodzenie - w końcu nie wytrzymałam. Postanowiłam się przekwalifikować - skończyłam kurs trenera (mogę prowadzić szkolenia) w krakowskiej szkole STER i teraz pracuję na własny rachunek. Wiadomo, że zanim się na to zdecydowałam miałam stres, czy się powiedzie, czy w ogóle nowy zawód bedzie dla mnie ale mimo to spróbowałam. I nie żałuję, bo wyszło mi to na lepsze.
    Cytuj
  • jestem-ewa 18 sty 2018, 12:40
    Przed zmianą pracy najczęściej powstrzymuje lęk o to, że w następnej będzie gorzej, albo że się nie sprawdzimy na nowym stanowisku.
    Jeśli ktoś nie radzi sobie ze strachem, to pracę też trudno będzie zmienić.
    Może poza doszkoleniem się, warto iść do psychologa, który odróżni nam fikcyjne obawy, od uzasadnionych?
    Cytuj
  • UllKa 4 lut 2018, 17:52
    Można się przekwalifikować i rozkręcić własny biznes np.otworzyć multiagencję ubezpieczeniową pod logo cuk .Dzięki szkoleniom można nauczyć się prowadzenia tego biznesu od podstaw.
    Cytuj
  • han26 13 mar 2018, 12:01     (ostatnio zmieniony przez autora 13 mar 2018, 12:02, w całości zmieniany 1 raz)
    Doradcy CUK korzystają z wygodnej aplikacji. Wystarczy zrobić zdjęcie kodu AZTEC z dowodu, aby informacje automatycznie wczytały się do kalkulacji, te zdjęcia można potem załadować do polisy. Na pewno sporym ułatwieniem jest też wsparcie dedykowanego menedżera regionalnego
    Cytuj
  • UllKa 5 kwi 2018, 11:12
    I cuk jest dobrze kojarzony - mają reklamy we wszystkich mediach. Poza tym to biznes dla każdego - można się wszystkiego nauczyć.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum