Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jaki kierunek studiów wybrać?, strona 10

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki kierunek studiów wybrać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • olka83 13 sie 2014, 20:59     (ostatnio zmieniony przez autora 4 wrz 2014, 13:19, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja mojej
    Cytuj
  • natalaa 25 sie 2014, 16:40
    Kierunek najlepiej przemyślany i przyszłościowy. Takich jest pełno na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Dodatkowo ta uczelnia posiada sporą ofertę różnego rodzaju szkoleń i kursów: http://www.szkolenia.ue.wroc.pl/szkolenia.html, które to z pewnością podniosą kwalifikacje i ułatwią znalezienie atrakcyjniejszej pracy niejednemu i niejednej. Znam takie przypadki z autopsji.
    Cytuj
  • Meggi85 30 sie 2014, 19:13
    Ostatnio jak rozmawialam z kumplem to dużo osób teraz na wsb zapisało się na informatykę. Może biorąc pod uwagę, że teraz jest czas kiedy coraz bardziej do przodu idzie rozwoj technologiczny, to może to okaże się najlepszym przyszłościowo kierunkiem ?
    Cytuj
  • Bartniczka 7 wrz 2014, 20:01
    Wszystko, co się robi w życiu najlepiej wychodzi, jak to się robi z pasją uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 9 wrz 2014, 22:17
    Ostatnio na WSB trafiłam na licencjacie na Inżynierię Zarządzania. Jest to nowy kierunek i zastanawia mnie czy myślicie , że może okazać się bardziej przyszłościowy niż inne?
    Cytuj
  • aserehe 11 lut 2015, 20:35
    No właśnie ja też słyszałam wiele dobrego o Inżynierii zarządzania produkcją czyli podobno jest to umiarkowanie trudny kierunek, a jednocześnie jest po nim praca? Co wy na to także podzielacie ten pogląd? Czy może polecacie jeszcze inne kierunki?
    Cytuj
  • losia 12 mar 2015, 19:15
    Owszem takie kierunki są pożądane tak jaki i kierunki ścisłe. Jednak myślę, że nie warto robić czegoś na siłę. Jeżeli w przyszłości nie będzie miał pracy zawsze może się doszkolić jeżeli nie będzie robić tego co lubi to będzie nieszczęśliwy. Moi znajomi sami się doszkalają dla własnej satysfakcji. Dużo słyszałam od nich o Akademii Mistrzostwa Sportowego mają ponoć fajne kursy instruktorskie. Dla osób po AWF-ie w sam raz.
    Cytuj
  • swistak555 14 mar 2015, 3:22
    Techniczny oczywiście zawsze najlepiej - głownie informatyka, nanotechnologia.
    Cytuj
  • phillip07 17 mar 2015, 13:50
    teorecznie zawsze techniczne - praktycznie - najważniejsze by lubić to co się robi i mieć do siebie zaufanie.
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 20 mar 2015, 23:27
    Pewnie, że najlepiej robić to, co się lubi i co sprawia nam przyjemność, jednak trzeba też choć trochę mieć na uwadze wymagania rynku przymrużenie oka Wybór kierunku to jedno, ważne, żeby mimo wszystko umieć się potem odnaleźć. Nawet jeśli nie będziemy pracować "w zawodzie", to warto skupić się na tym, jaką przewagę dają nam studia nad konkurencją. W tym celu oczywiście trzeba śledzić, co na tym rynku w ogóle się dzieje i jakie są oczekiwania. Osobom zainteresowanym sytuacją młodych na rynku pracy polecam zapoznać się z raportem sporządzonym przez portali ISIVI: https://isivi.pl/a/raport-2015 - dość ciekawe dane można w nim znaleźć, uwzględniające też punkt widzenia pracodawców.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Poprzednia: Kurs sushi