FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Język obcy online.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Tomasz_Es 27 mar 2013, 10:21
    Dzień dobry! W poszukiwaniu kursu językowego wpadłem na taką stronę: chatterbox.pl Jest to szkoła języków obcych online z nieco rewolucyjnym podejściem do tematu. Lekcje prowadzone są online, ale w cztery oczy z lektorem, w tzw. "wirtualnym pokoju". Daje mi to sporą korzyść, mianowicie mogę umówić się na lekcję wtedy, kiedy mi to odpowiada (również można korzystać z tabletu czy komórki). Sprawdziłem darmową lekcję próbną i wydaje mi się, że to świetne rozwiązanie. Macie jakieś doświadczenia z tego typu szkołami? Czy warto porzucić tradycyjne, "naziemne", szkoły na rzecz tych online?
    Cytuj
  • sloneczko9 3 kwi 2013, 11:18
    Ja ostatnio odbyłem szkolenie BHP online i wszystko poszło na tip-top więc myślę że z nauką języka obcego będzie podobnie. uśmiech
    Cytuj
  • aga2244 12 wrz 2013, 14:31
    Tomasz_Es napisał:Dzień dobry! W poszukiwaniu kursu językowego wpadłem na taką stronę: chatter box Jest to szkoła języków obcych online z nieco rewolucyjnym podejściem do tematu. Lekcje prowadzone są online, ale w cztery oczy z lektorem, w tzw. "wirtualnym pokoju". Daje mi to sporą korzyść, mianowicie mogę umówić się na lekcję wtedy, kiedy mi to odpowiada (również można korzystać z tabletu czy komórki). Sprawdziłem darmową lekcję próbną i wydaje mi się, że to świetne rozwiązanie. Macie jakieś doświadczenia z tego typu szkołami? Czy warto porzucić tradycyjne, "naziemne", szkoły na rzecz tych online?
    Także korzystałam z kursów chatter box. Lektor na żywo - jak dla mnie rewelacja! Szkoły online moim zdaniem są wygodniejsze. Poza tym efekty takiej nauki przynajmniej w moim przypadku bardzo widoczne.
    Cytuj
  • konwalia23 14 wrz 2013, 12:22     (ostatnio zmieniony przez autora 21 wrz 2013, 13:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Kursy on-line to świetna sprawa- można się uczyć w dowolnej chwili i w dowolnym miejscu. Jak dla mnie to doskonałe rozwiązanie.
    Cytuj
  • raffaello 14 paź 2013, 23:27
    Witajcie. Ja mimo iż jestem zwolenniczką tradycyjnych metod nauczania, to jednak przekonałam się ostatnio do kursów prowadzonych on-line. Kiedy się pracuje to naprawdę niewiele czasu zostaje na życie, zwłaszcza, gdy po ośmiu godzinach pracy, dwie traci się na dojazdy a później kolejne dwie na gotowanie, sprzątanie itp. Dlatego właśnie postanowiłam rozpocząć kurs przez Internet. Póki co [url=http://]nauka języka tureckiego[/url], bo taki język sobie wybrałam :-) idzie mi całkiem całkiem... grunt to mobilizacja do działania i taki własny "bacik" do nauki.
    Cytuj
  • kerkos 24 paź 2013, 16:47
    Jest tylko jeden, naprawdę dobry sposób radzenia sobie z językiem obcym, tym sposobem jest wizyta za granicą, i otaczanie się osobami, które mówią w języku obcym. Całkowicie odradzam wszelkie cudowne szkoły, kursy online. Tutaj nauka idzie strasznie wolno. Dobrym pomysłem jest po prostu wyjazd za granicę do pracy. W ten sposób naprawdę można się genialnie przygotować i po prostu już znać perfekcyjnie język.
    Cytuj
  • fervore 30 paź 2013, 12:20
    Kurs online to świetna sprawa dla wszystkich, którzy w szybki sposób chcą się nauczyć języków. Zapisałam się na taki kurs do ESKK, bo znajomi mówili, że fajnie przebiegają lekcje. Faktycznie tak jest uśmiech .
    Cytuj
  • kerkos 3 lis 2013, 16:11
    Po co kłamiecie? Kursy online nie sprawią, że szybciej się nauczycie - wszystko zależy od was i waszego podejścia. Generalnie najlepiej języka uczyć się poprzez jak największy kontakt z osobami, które mówią w danym języku. 3 miesiące za granicą mogą dać więcej niż 5 lat spędzonych w szkole, zakładając, że naszym celem jest właśnie nauka i doświadczenie językowe.
    Cytuj
  • szarlottka 9 sty 2014, 8:13     (ostatnio zmieniony przez autora 11 sty 2014, 14:35, w całości zmieniany 3 razy)
    Ja zabieram się za naukę angielskiego od roku i zabrać się nie mogę... Do tej pory gdy musiałam coś pilnie przetłumaczyć korzystałam z usług biura tłumaczeń we Wrocławiu mTłumaczenia. Znalazłam kiedyś ich stronę w google ([url=http://www.mtlumaczenia.pl/wroclaw]http://www.mtlumaczenia.pl[/url]) i co jakiś czas korzystam z ich usług. Jednak angielskiego będę musiała się nauczy bo czeka mnie w grudniu wyjazd do Anglii.
    Cytuj
  • nina_ky 15 sty 2014, 20:15
    Oprócz wizyt za granicą polecam też rozmowy na videokamerze - można przez cały rok się uczyć przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum