Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Język obcy online., strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Język obcy online.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • martinus22 7 sty 2015, 21:36
    Najlepiej to wyjechać do innego kraju i załapiesz język raz, dwa uśmiech
    Cytuj
  • kieta 8 sty 2015, 13:40
    Tak - jak się ma do kogo, to można wyjeżdżać. Jednak wydaje mi się, że osoba, która pytała o naukę takiej szansy nie ma.
    Cytuj
  • Daria05 12 sty 2015, 11:10
    No właśnie, nie każdy ma fizyczne możliwości wyjazdu za granicę. Zwłaszcza w ciągu roku kiedy są studia, nauka lub praca.
    Cytuj
  • koonik 19 sty 2015, 10:43
    Wygodna sprawauśmiech
    Cytuj
  • fajqa 25 mar 2015, 8:35
    martinus22 napisał:Najlepiej to wyjechać do innego kraju i załapiesz język raz, dwa uśmiech
    no oczywiście że tak, ale tylko w wersji komunikatywnej, bez gramatyki itd. Inna sprawa że trzeba by pojechać na trochę dłużej niż 2 tyg. Ogólnie rzecz biorąc np. w Empiku mają coś takiego jak kursy Blended. Chodzi się na zajęcia normalne ale także online. Jest to taki mix. 2 razy w tygodniu elearning i 2 razy w tygodniu normalne zajęcia.
    Cytuj
  • tymmko 27 cze 2015, 13:38
    Wyjazd to na pewno fajna opcja, ale nie zawsze jest taka możliwość, szczególnie jak się pracuje, online ma swoje zalety ale kontakt z lektorem wg mnie jest konieczny,s zczególnie jeśli chodzi o wymowę
    Cytuj
  • ArtMe 1 lip 2015, 11:15
    Ja uważam, że nauka języków przez interent jest super. Szczególnie kiedy jest możliwość elastycznego czasu korepetycji ... no i są też tańsze niż tradycyjne.
    Cytuj
  • tymmko 15 lip 2015, 22:07
    Ale jak się w taki sposób wymowy nauczyć???
    Cytuj
  • paulinkaaa2 3 gru 2015, 12:32
    mnie teraz zastanawia ten kurs sita. [url=http://www.sita.sklep.pl/]Zobacz[/url] czy korzystaliście kiedyś z niego? to dobra metoda nauki dla dzieci?
    Cytuj
  • tymmko 10 gru 2015, 13:54
    Kiedyś mój kolega sobie ten sprzęt kupił ale nie pamiętam czy był zadowolony czy nie, ja stawiam na kurs w szkole językowej uśmiech
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum