Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Korespondencyjny kurs języka

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Korespondencyjny kurs języka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Studencik 1 lis 2010, 11:42
    Moglibyście polecić mi jakiś korespondencyjny kurs językowy - angielski mnie interesuje. U nas na uczelni co prawda jest kurs językowy, ale mało godzin jest, a język obcy to podstawa znalezienia dobrej pracy.
    Cytuj
  • Biznesmenik 1 lis 2010, 13:27
    Zdalne kursy w systemie e-lerningu czy korespondencyjne wymagają samozaparcia. Studentom to słowo jest raczej obce i chcą iść na skróty.
    Ja korzystałem kiedyś z oferty ESKK. Co miesiąc dostajesz zeszyt i płytę cd z róznymi lekcjami poukładanymi w ten sposób, że jedna lekcja jest kontynuacją poprzedniej. Są również różne stopnie zaawansowania - dla początkujących, średniozaawansowanych itd. Jest też kurs biznesowy.
    Cytuj
  • Studencik 1 lis 2010, 14:26
    A coś więcej na ten temat. Czy warto i jak drogo jest.
    Cytuj
  • Biznesmenik 1 lis 2010, 16:46
    Drogo to masz w szkole językowej. Ale kurs korespondencyjny wymaga czasu. Nie oczekuj, że po 3 miesiącach będziesz "speak english very well".
    Mnie w ESKK urzekło to, że kurs został dobrze pomyślany i używają słowek potocznie stosowanych.
    Cytuj
  • Komputerowiec 1 lis 2010, 19:45
    Jakiś czas temu słyszałem, że ruszyła szkoła internetowa LingoLab. Niestety firma nie podaje ile kosztują kursy (podobno 120 lekcji w cenie 999 zł). Jednak aby zobaczyć na jakim jesteś poziomie musisz wypełnić formularz kontaktowy gdzie podajesz imię nazwisko i telefon. Trochę to niepoważne, ale kursy może i są dobre.
    Cytuj
  • Basia26 1 lis 2010, 20:52
    Z ESKK miałam kiedyś kurs niemiecki dla początkujących. Fajnie pomyślane i rozplanowane. Ale z braku czasu nie kontynuowałam.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum