FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kurs masażu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zielonakaruzela 29 kwi 2014, 21:25
    bardzo bym chciala pojsc na kurs masazu, gdzie najlepiej na kurs?? ktos cos poleca?? jakas szkole?? albo kurs?? lepsza szkola czy kurs?? sama nie wiem, rozne sa opinie...podzielcie sie wrazeniami...pozdrawiam
    Cytuj
  • zielonakaruzela 29 kwi 2014, 21:26
    ai znalazlam na razie ze jest kurs na stronei firmy gowork, ale tam maja rozne kursy...jakies takie specjalistyczne tez, z kamieniami albo banka chinska?? od czego zaczac?? czekam na wypowiedzi uśmiech
    Cytuj
  • Julia140207 16 maj 2014, 13:09
    Poleciłabym Nova w Legionowie, z tego co wiem to mają kurs masażu. I chyba wcale niedrogo. Ja tam kończyłam kurs komputerowy. Naprawdę jestem zadowolona. Gorąco polecam.
    Cytuj
  • Filipek11 21 maj 2014, 12:04
    Są różne [url=http://]kursy masażu[/url]

    w ERUDIO są:
    - klasyczny
    - SPA
    - lomi-lomi
    - bańką chińską
    - kalifornijski
    - stemplami
    - Yoga
    - podstawy fizykoterapii
    Cytuj
  • 11 cze 2014, 11:25
    Oferta Erudio jest bardzo interesująca. Jednak jak dla mnie najlepszy byłby klasyczny masaż.
    Cytuj
  • 24 cze 2014, 9:15
    Kurs masażu brzmi całkiem ciekawie. Chociaż nie wiem czy to dla mnie.
    Cytuj
  • VictoriaB 25 cze 2014, 13:31
    Taki kurs fajna sprawa, ale podstawowa wiedza o anatomii człowieka przez takim kursem jest chyba niezbedna! Nie oddałabym się w ręce masażysty, który jest TYLKO po kursie. Jeśli ktoś chce pracowac i zarabiac jako masażysta nie robiąc przy okazji nikomu krzywdy, to może lepszym wyborem byłaby szkoła masażu. Nie koniecznie płatna, ale państwowa, darmowa szkoła masażystów - sa przeciez i takie. Po takiej szkole otrzymuje się tytuł technika masażu - jak w Medyku w Katowicach. Mozna też wybrać fizoterapie, ale to juz konkretne studia sa potrzebne, chciaz nie jestem pewna, ze po nich mozna masować, byc może tez jakies dodatkowe uprawnienia są wymagane.
    Cytuj
  • 2 lip 2014, 9:24
    Wiedza o anatomii człowieka jest absolutnie potrzebna. Poza tym nie każdy nadaję się na masażystę.
    Cytuj
  • Karolcia100 8 gru 2015, 10:16
    Kursy masażu bardzo polecam. Sama brałam w nich udział - m.in w kursie masażu orientalnego. Warto się dokształcać, poznawać nowe techniki.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Poprzednia: kurs gotowania
Następna: kurs krawiecki