FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kurs Office

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • panixx0 16 paź 2012, 14:03
    Mam pytanie dotyczące kursów komputerowych Office z serwisu Co o nich sądzicie?
    Może ktoś z Was skorzystał już z tej oferty:
    Poznaj tajniki sprawnego tworzenia dokumentów i prezentacji.
    Teraz Citeam ma dla Ciebie wspaniałą ofertę – aż 5 kursów komputerowych do wyboru: Word i Excel na dwóch poziomach zaawansowania lub Power Point.
    49 zł zamiast 199 zł za 1 z 5 kursów komputerowych Office.
    Cytuj
  • 8 sty 2013, 12:32
    Wg mnie jak firma korzysta z Zakupów Grupowych to znaczy że ma niewielu klientów... takie mam wrażenie zawsze. Albo jakość niską..
    Cytuj
  • 8 sty 2013, 12:32
    Ale tej firmy nie znam więc piszę ogólnieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • 8 sty 2013, 12:33
    Szukam szkolenia z Excela w Łodzi, jakby ktoś coś mógł polecić?uśmiech
    Cytuj
  • malgorzata9103 4 kwi 2014, 12:18
    Wiem że takie szkolenia organizowane są w Bydgoszczy.Office zaawansowany np EXCEL a także w stopniu podstawowym.
    Jak byście potrzebowali inny program z Office w innym stopniu to sądzę że też by został przeprowadzony.
    Cytuj
  • tyrion 21 kwi 2015, 10:09
    A nie lepiej zainteresować się jakimś video kursem? Tu znajdziecie całą gamę: http://strefakursow.pl/kursy/office.html
    Office nie jest aż tak skomplikowany, żeby trzeba było wydawać kilkaset złotych na szkolenie z instruktorem.
    Cytuj
  • Maja00230 1 maj 2015, 21:28
    W sieci jest teraz coraz więcej kursów z office, jak i z samego excela. Uczyłam się i dobrze wspominam naukę. Wszystko odbywało się zdalnie i lekcje realizowałam kiedy mi pasowało. Pełna elastyczność. Dużo można się tak nauczyć, bo nikt nie pogania i można się skupić np. na tym z czym ma się trudności i dłużej potrenować.
    Cytuj
  • quato 18 maj 2015, 8:56
    Taki kurs jest chyba też na http://www.gowork.pl więc może warto tam spróbować - teraz bez obsługi komputera to jak bez ręki więc na pewno opłaca się taki kurs zrobić jeśli ktoś nie ogarnia tematu uśmiech
    Cytuj
  • nabierak 30 maj 2015, 17:57
    jaTOja1 napisał:Wg mnie jak firma korzysta z Zakupów Grupowych to znaczy że ma niewielu klientów... takie mam wrażenie zawsze. Albo jakość niską..
    Na zakupach grupowych przede wszystkim nie ma takich obniżek jak się deklaruje. To moje doświadczenie
    Cytuj
  • HelDan3 12 cze 2015, 15:03
    nabierak napisał:
    jaTOja1 napisał:Wg mnie jak firma korzysta z Zakupów Grupowych to znaczy że ma niewielu klientów... takie mam wrażenie zawsze. Albo jakość niską..
    Na zakupach grupowych przede wszystkim nie ma takich obniżek jak się deklaruje. To moje doświadczenie
    Słyszałam o zniżkach...
    Cytuj
1 2 z 2  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum