Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Nauka angielskiego w 10 dni

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nauka angielskiego w 10 dni

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 20 maj 2014, 13:10
    Czy możliwa jest nauka angielskiego w 10 dni?
    Poczytajcie o takich sesjach jak FRUITI i dajcie znać co o tym sądzicie?
    Cytuj
  • Ewelina_L 21 maj 2014, 23:28
    Myślę, że to kompletne bzdury. Wyłudzanie pieniędzy.
    Cytuj
  • Daria05 17 cze 2014, 8:16
    Opanować pewną ilość słownictwa to oczywiście można, ale nauczyć się języka? Nie to nie jest możliwe.
    Tylko dobry kurs językowy.
    Cytuj
  • lemon74 18 cze 2014, 9:48
    Żeby dobrze sie nauczyć języka Angielskiego( oczywiście żeby był utrwalony w naszej głowie) potrzeba plus minus czterech lat w jakiejś dobrej szkole językowej, rozmówek i wyjazdów do innych krajów i czytania samemu jakichś gazet/książek uśmiech)
    W 10 dni perfect można się nauczyć ewentualnie present simple wielki uśmiech
    Cytuj
  • 22 cze 2014, 0:24
    Myślę, że to ściema - potrzebnych jest co najmniej kilka miesięcy żeby się jako tako porozumieć.
    Cytuj
  • 24 cze 2014, 9:08
    Raczej nie wierzę w naukę języka angielskiego w 10 dni, to niemożliwe. To zbyt krótki okres czasu by mówić o jakiejkolwiek nauce.
    Cytuj
  • 26 cze 2014, 12:00
    Mogę polecić ten [url=http://tandemhouse.pl/tandem-house-vs-obozy-zagraniczne]inny kurs języka angielskiego[/url], dzięki któremu można nauczyć się angielskiego w mniej niż 10 dni.
    Cytuj
  • 26 cze 2014, 20:47
    Również uważam, ze to bzdury w 10 dni owszem można zapoznać się z dużą liczbą słówek .
    Cytuj
  • mscislaw 2 lip 2014, 9:03     (ostatnio zmieniony przez autora 6 lip 2014, 10:57, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie da się nauczyć języka w 10 dni. W 365 dni rozumiem, ale nie w 10 Ja uczę się intensywnie od 2 lat uważam że posiadam co najwyżej średnio zaawansowane umiejętności. Uczyć można się na wiele sposobów, z fiszek, oglądając filmy po angielsku, ucząc się w grupie na kursach językowych - ale najwięcej jednak daje rozmowa face2face. A tą można prowadzić za pośrednictwem skype lub korepetytorem. U nas w Łodzi usługi nauki angielskiego świadczy Mobile English - http://www.lodz.mobileenglish.pl/
    Może trochę droższa opcja od szkoły językowej - ale za to większa efektywność.
    Cytuj
  • 2 lip 2014, 9:05
    Co to za nauka angielskiego w 10 dni. Myślę, że to kompletna bzdura, W takim czasie raczej niczego się nie nauczysz.
    Cytuj
1 2 z 2  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum