FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nauka języka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • basiaa_123 3 mar 2015, 10:40
    gdzie się najlepiej uczyć angielskiego? wybieracie szkoły językowe czy korepetycje?
    Cytuj
  • lotny 3 mar 2015, 15:48
    to chyba kwestia indywidualnych preferencji. Ja się uczyłem w szkole i jestem bardzo zadowolony. Lubię kontakt z ludźmi i dobrze mi się uczy w grupie, ale oczywiście nie za dużej uśmiech
    Cytuj
  • 10 mar 2015, 0:07
    Gdzie znaleźć sesje indywidualne z języka chińskiego?
    Cytuj
  • Daria05 16 mar 2015, 8:57
    Szkoła językowa lepsza, bo dobry korepetytor trochę kosztuje. Zresztą ucząc się np. online, w niektórych szkołach (np. empik school) masz do wyboru dwie opcje - zajęcia grupowe lub indywidualne. Tego typu forma nauki jest fajna, bo nie tracisz czasu na dojazdy, a jeżeli uczyć się będziesz wieczorami, to również nie będzie kolidowało z codziennymi zajęciami.
    Cytuj
  • miska_mis 20 mar 2015, 14:44
    Podstaw najlepiej uczyć się samemu np z rozmówek. Potem szkoła językowa, a na koniec przy dobrym poziomie można brać korepetytora.
    Cytuj
  • fajqa 25 mar 2015, 8:25
    oprócz tego co miałem w szkole i na studiach uczyłem się także angielskiego samemu w domu, na prywatnych lekcjach i w szkole językowej. Do matury przygotowywałem się w prywatnej szkole Empik. Jeśli miałbym ocenić skuteczność z każdej metody to najlepiej było mi w szkole językowej bo zawsze to kontakt z innymi i nie było nudno.
    Cytuj
  • zataraa2 25 kwi 2015, 22:12
    Ja jestem z tych osób którym łatwiej nauka idzie w grupie, dlatego się zapisałam do Speak Upa. Grupa mnie motywuje, rywalizacja też ma jakieś znaczenie przymrużenie oka. A sama szkoła jest ok, zajęcia można sobie elastycznie dobrać, lektorzy są wymagający ale też tłumaczą aż do skutku tzn. do zrozumienia wielki uśmiech
    Cytuj
  • GrzegorzT 27 kwi 2015, 12:51
    Moim zdaniem najlepszym wyjściem jest dobra szkołą językowa, z wykwalifikowaną kadrą wspomaganą przez native speakerów, biblioteczką książek oraz filmów w danej wersji językowej, i przede wszystkim próbować mówić i jeszcze raz mówić, można pomóc sobie prze Skypa, poznać ludzi w innych krajach i próbować z nimi rozmawiać, ale [url=http://www.eurodialog.pl/]dobra szkoła [/url] to podstawa od której trzeba zacząć.
    Cytuj
  • rysiek20 6 maj 2015, 12:15     (ostatnio zmieniony przez autora 10 maj 2015, 12:45, w całości zmieniany 2 razy)
    Jeśli chodzi o szkoły językowe, to jest to chyba jedna z lepszych moim zdaniem metod. Możecie sobie jeszcze spojrzeć np. na tę ofertę uśmiech http://linguaton.pl/oferta/
    Cytuj
  • zataraa2 13 maj 2015, 22:08
    Zgadzam się, że dobra szkoła to podstawa, kiedyś chodziłam na korepetycje ale ten tryb nauki mi nie odpowiadał, łatwiej mi się pracuje w grupie, jest więcej okazji do wymiany doświadczeń, jestem typem rywalizującym więc to też ma dla mnie znaczenie przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum