Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Nauka języka, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nauka języka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • partner52 21 mar 2016, 8:48
    Nie każdy sam potrafi się nauczyc przez internet np. Kurs za granica to chyba jeden z lepszych pomysłów mimo, że nie najtańszy.
    Cytuj
  • Kondziu 21 mar 2016, 19:24
    zataraa2 napisał:Nuda to najgorsze co może być, bo najbardziej zabija kreatywność i chęć nauki.
    Zgadza się. Wiem coś o tym. uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 22 mar 2016, 11:24
    Jeśli ktoś ma taką opcję to wyjazd to na pewno fajna sprawa, ale to zawsze wiąże się z kosztami i też z ograniczeniem czasowym, jak ktoś pracuje to ciężko mu będize wyjechać, mi się sprawdził kurs w szkole językowej, jak ktoś z was się zastanawia nad taką opcją to speka upie tera zmożna pójść na darmowe warsztaty
    Cytuj
  • zonja 11 lip 2016, 14:38
    W speak upie lektorzy którzy prowadzili zajęcia bardzo zmuszali do rozmowy po angielsku, zwracali także uwagę na poprawność wypowiedzi.Skutecznym wsparciem okazały się też dodatkowe zajęcia Activity Clubs
    Cytuj
  • Daria05 19 wrz 2016, 19:20
    Zonja, a co to jest Activities Club? Na czym to polega? Fajnie, że lektorzy trochę przyciskają, bo chyba wiele osób tego właśnie potrzebuje.
    Cytuj
  • zataraa2 27 wrz 2016, 22:50
    Zamiast zonji ja odpowiem uśmiech activities clubs to takie koła tematyczne, jest ich bardzo dużo i w ramach tych kół można pójć na różne zajęcia, np. z filmowym byliśmy ostatnio na retransmisji sztuki w kinie, czasami są prowadzone różne gry na świeżym powietrzu w ramach innego klubu, jest w czym wybierać, ja najczęścej chodzę na kulinarny i podróżniczy uśmiech.
    Cytuj
  • Daria05 28 wrz 2016, 16:25
    Mogłabyś coś więcej powiedzieć na temat kulinarnego. Jakie tam są pomoce, bo chyba nie bezpośrednio gotowanie? Czy może jakieś wizyty w pubach, kawiarniach lub chociaż przeglądanie ich menu. W sumie coś takiego jest bardzo interesujące, bo taka nauka chyba bardziej wciąga i angażuje.
    Cytuj
  • zataraa2 29 paź 2016, 11:44
    wiesz co na klubie kulinarnym jest bardzo dużo różnych zajęć i z tego co wiem to w każdej szkole to oże być inaczej, bo to w sumie od lektorów zależy jakie zajęcia organizuje
    Cytuj
  • lotny 6 lis 2016, 18:04
    ja tam w ogóle nie umiałbym się nauczyć sam języka. słówek może ok, ale no gramatyka i jakieś takie ogarnięcie w wypowiedziach - lepiej jendak iść do szkoły językowej. ja byłem w lincolnie krakowskim przez 3 lata i naprawdę polecam
    Cytuj
  • kamillla12 17 lis 2016, 13:47
    Należy zacząć od tego, że każdy z nas ma inne predyspozycje do nauki. Jednemu będzie to przychodziło bardzo łatwo a innemu nie. Jeden sam potrafi się nauczyć, innemu łatwiej pójdzie jak ktoś mu bedzie w tym pomagał. Ja sama należę do osób, które matematyki np. nie nauczą się za żadne skarby świata ale już angielski poszedł mi bardzo łatwo. Uczyłam się go sama z podręczników szkolnych-uważam, że są dość dobrze napisane nawet do samodzielnej nauki. Teraz też widzę pojawiła się opcja podręcznikow na telefon czy tablet: [url=http://www.wsipnet.pl/]http://www.wsipnet.pl/[/url] to też ułatwia naukę bo można zerknąć do książki nawet w kolejce do lekarza. Ale tak jak mówię najpierw należy się samemu określić czy nauczymy się sami czy lepszy będzie dla nas kurs.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum