Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Niemiecki w Krakowie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Niemiecki w Krakowie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aledwon 22 cze 2013, 23:52
    Gdzie w krk najlepiej uczyć się niemieckiego?
    Cytuj
  • sekaes 24 cze 2013, 8:31
    Kiedyś uczyłem się w Profi-Lingua. Niestety to było dosyć dawno i nie pamiętam za bardzo ile kosztuje tam nauka niemieckiego. Wiem tylko, że mi to pomogło zaliczyć egzaminy w szkole uśmiech


    Cytuj
  • oxytocin 24 cze 2013, 16:03
    Ja byłam bardzo zadowolona z nauki niemieckiego w Lincoln uśmiech
    Cytuj
  • zielonakaruzela 11 lip 2013, 13:31

    polecam ci spróbować kursu niemieckiego. ja byłam na kursie niemieckiego w warszawie i byłam bardzo zadowolona, więc myśle, że warto polecić. wcześniej uczyłam się niemieckiego w liceum i za nic nie mogłam tego języka do głowy wbić, a dopiero na tym kursie się do niego przekonałam i naprawdę dobrze mi idzie! uśmiech
    Cytuj
  • pollen2 15 lip 2013, 10:09
    zielonakaruzela napisał:polecam ci spróbować kursu niemieckiego z ja byłam na kursie niemieckiego w warszawie i byłam bardzo zadowolona, więc myśle, że warto polecić. wcześniej uczyłam się niemieckiego w liceum i za nic nie mogłam tego języka do głowy wbić, a dopiero na tym kursie się do niego przekonałam i naprawdę dobrze mi idzie! uśmiech
    Gowork dobrze uczy uśmiech

    Cytuj
  • szarlottka 9 sty 2014, 8:19
    Kursy języków obcych to świetna sprawa ale prawda jest taka że jak ktoś nie zna języka to świat się nie kończy. Wystarczy udać się do biura tłumaczeń np i tam uzyskamy pomoc w tłumaczeniu praktycznie każdego dokumentu w dowolnym jęzku
    Cytuj
  • pomadka 30 sty 2014, 11:13
    ja chodziłam na kurs do Glossy na Dietla i bardzo byłam zadowolona z poziomu nauczania, dlatego spokojnie mogę Ci tę szkołę polecić.
    Cytuj
  • Wycierak 27 lut 2014, 14:46
    Lincoln jest bardzo dobry uśmiech sam sie teraz tam ucze.
    Cytuj
  • samuraj 30 wrz 2014, 17:50
    też mogę polecić Glossę, szczególnie organizowane przez nich kursy zagraniczne. Fajnie się uczyć niemieckiego w Berlinie
    Cytuj
  • 10 paź 2014, 11:24
    Miałem niemiecki w liceum ale tam raczej uczęszczałem na lekcje niż się uczyłem, teraz po paru latach człowiek żałuję że miał podaną wiedzę za darmo i nie skorzystał skrzywienie Na szkoły językowe nie mam czasu ale myślałem ostatnio o duolingo, co prawda niemieckiego można się po angielsku tylko uczyć, po polsku jeszcze nie ale to nie problem. Ktoś z tym miał doświadczenia?
    Cytuj
1 2 z 2  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum