FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podręczniki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aquarella 31 maj 2012, 16:39     (ostatnio zmieniony przez autora 31 maj 2012, 20:21, w całości zmieniany 1 raz)
    Witam!

    Gdzie kupujecie podręczniki szkolne dla swoich pociech? W Antykwariatach, tradycyjnych księgarniach czy w sieci?
    Mnie się wydaje, że zakup podręczników przez sieć to całkiem dobry pomysł. Zamiast biegać po mieście i szukać, można zamówić podręczniki do gimnazjum i książki do liceum w jednym miejscu.

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • katryn 30 sie 2012, 15:24
    Dzisiaj jest coraz trudniej z podręcznikami, bo nauczyciele ciągle zmieniają. Dzieci coraz rzadziej kupują od starszych klas. Kiedyś się kupowało po prostu od kolegów rok wyżej. A teraz?
    Cytuj
  • alako 30 sie 2012, 15:31
    To prawda, dziś ciężko sie zbliżać do początku września.
    Ja kupuje w Strefie Wymiany Podręczników: ceny zachęcające, i urządzają czasem jakieś konkursy na fb, to dzieci mogą coś dodatkowo zgarnąć.
    Cytuj
  • VictoriaB 6 wrz 2012, 12:33     (ostatnio zmieniony przez autora 6 wrz 2012, 12:33, w całości zmieniany 1 raz)
    W tym roku odczułam to na własnej skórze - kupowałam podręczniki dla mojego czwartoklasisty objętego nową podstawą programową, czyli kupowałam podręczniki nowe - wszytskie smutny. Szukałam rabatów w księgarniach i udało się - znalazłam klika tańszych opcji i różnica pomiędzy moimi zakupami, a tym co proponowała szkoła to prawie 90 zł, zatem warto było.

    A jeszcze jedno,m jesli macie jeszcze do kupienia jakieś podręczniki, to na stronie darmowych ogłoszeń sprzedajemy.pl jest informacja, ze za opublikowane ogłoszenie w serwisie, dokładnie chodzi o wystawienie jakiejkolwiek książki do sprzedaży otrzymuje się rabat 15 % w księgarni na podręczniki właśnie.
    Cytuj
  • Aquarella 14 wrz 2012, 11:31
    Wyprawka dla ucznia to w tym momencie ogromny wydatek. Koleżanka niedawno wzięła kredyt na rozpoczęcie roku szkolnego, żeby kupić dziecku wszystkie niezbędne do szkoły szpargały.
    Cytuj
  • dexter01 24 wrz 2012, 8:18
    Książki to wydatek ogromny a pożytek z nim prawie żaden w dzisiejszych czasach. A kredyty na wyprawkę też nie są zbyt tanie. Wielu rodziców sięga po pożyczki bez bik a są to najdroższe pieniądze.
    Cytuj
  • maciejewskaa 1 wrz 2014, 18:38
    Tutaj masz dobrą i tanią księgarnię http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki Mają tam spore rabaty - nawet do 15%. Na niektóre książki jest też czasowa obniżka do 21%. Do każdego zamówienia dodają drobne upominki. Generalnie opłaca się tam robić zakupy.
    Cytuj
  • Ewelina_L 3 wrz 2014, 21:42
    Aquarella napisał:Wyprawka dla ucznia to w tym momencie ogromny wydatek. Koleżanka niedawno wzięła kredyt na rozpoczęcie roku szkolnego, żeby kupić dziecku wszystkie niezbędne do szkoły szpargały.
    Dramatyczna jest sytuacji ludzi, którzy na pieniądzach nie śpią. A rzekomo nauka ma być dostępna dla każdego...
    Cytuj
  • elfka 17 paź 2014, 21:45
    Mój syn rozpoczął w tym roku naukę w liceum więc nauczyciele podali obowiązujące podręczniki dopiero po rozpoczęciu roku szkolnego. Trudno było więc rozłożyć sobie sobie zakup podręcznik na wszystkie letnie miesiące. Zazwyczaj odkładam pieniądze przez cały rok szkolny, żeby mieć we wrześniu na zakup podręczników do szkoły. W tym roku po raz pierwszy dla mojego dziecka kupiłam pomoce naukowe w sklepie internetowym Wydawnictwa Szkolnego i Pedagogicznego w zakładce dotyczącej podręczników do [url=http://sklep.wsip.pl/wyszukiwarka-zaawansowana/wyniki-wyszukiwania/?search%5Bpoziomy_uid%5D=212203&search%5Bklasy_uid%5D=212205
    ]liceum [/url]. Oprócz tego, że musiałam trochę poczekać na dostarczenie książek do domu przez kuriera, bo było dużo chętnych jakoś nie mogę narzekać na ten zakup
    Cytuj
  • panchomik 19 paź 2014, 17:04
    Ja ostatnio miałem okazję korzystać z takiego kursu komputerowego z http://strefakursow.pl/kursy/office.html . Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim i powiem szczerze że jestem pod dużym wrażeniem DO kursu dołączone są dodatkowo filmy instruktażowe. Teraz to wszystko takie multimedialne jest to nadszedł czas na kursy też : )mi się to podoba uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum