Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Praca magisterska - "Podejście projektowe w zarządzaniu"

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praca magisterska - "Podejście projektowe w zarządzaniu"

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • henur 23 kwi 2011, 16:16
    Hej,
    Mam temat pracy magisterskiej "Podejście projektowe w zarządzaniu"
    Na razie jestem na etapie ustalenia zawartości oraz napisany pierwszy rozdział, coś w rodzaju wprowadzenia (który pewnie i tak będę musiał zmienić na koniec).

    Obok różnych metodyk, muszę dokonać porównania kilku narzędzi do zarządzania projektami, wykorzystywanych w firmach. Już wiem, że raczej nie dam rady sprawdzić działania takich, które się instaluje i trzeba mieć licencje, bo ich nie kupię, więc chciałbym prosić o polecenie czegoś dostępnego online i za darmo.
    Byłbym też wdzięczny, gdyby znalazła się jakaś firma, w której stosuje się podejście projektowe, gdzie mógłbym odbyć w te wakacje staż i przy okazji poznać jakieś narzędzie w praktyce uśmiech
    Pozdrawiam,
    Hen
    Cytuj
  • frank 5 maj 2011, 18:23
    Mogę Ci podpowiedzieć co używamy u nas w firmie do [url=http://pm-compass.pl]zarządzania projektami[/url].
    Jest to polski program, dostępny w wersji darmowej więc bez problemu możesz potestować.
    Jest dostępny online pod adresem: pm-compass.pl .
    Ma wszystko, co może się przydać: zarządzanie projektem, zarządzanie zasobami ludzkimi, planowanie i raportowanie czasu pracy, wkrótce zarządzanie budżetem. Do tego bardzo intuicyjny i nie ma problemu z wdrożeniem i przyuczaniem ludzi.
    W temacie stażu napisz mi na priv z jakiego jesteś miasta i co studiujesz uśmiech
    Pozdrawiam,
    F.
    Cytuj
  • pamis 11 lip 2012, 15:41
    Mogę polecić TaskBeat do przetestowania, ma 30stodniową wersję darmową przymrużenie oka
    Cytuj
  • Deneb 26 lip 2012, 23:12
    Przejrzyj sobie strony oferujące doradztwo dla firm, na pewno znajdziesz jakieś wskazówki
    Cytuj
  • dalf 15 kwi 2024, 14:39
    Warto http://taniaekologia.pl/jak-zatrudnic-pracownika-tymczasowego/ dobra propozycja.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum