Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Przedszkola językowe, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Przedszkola językowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • miranda88 15 lut 2013, 9:08
    Wydaje mi się, że to całkiem fajny pomysł, chociaż i tak najważniejsza jest po prostu atmosfera i podejście do wychowanków. Tak, żeby dzieci dobrze czuły się w tym miejscu, a nie płakały za rodzicami. Dobrze, jeśli każdy maluch jest traktowany indywidualnie, niczego mu się nie narzuca, myśli się o jego potrzebach tak, jak choćby, gdzie dzieci pojawiają się w przedszkolu z ogromną radością uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 26 lut 2013, 11:01     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lut 2013, 11:02, w całości zmieniany 1 raz)
    Dobre samopoczucie dzieciaków i ich bezpieczeństwo powinny być oczywiście głównymi celai wychowawców w przedszkolu, to się rozumie samo przez się. Jeżeli wolimy wybrać przedszkole bez nauki języka, zawsze można wynająć maluchowi prywatnego korepetytora lub nianię, która zajmie się czasem opieką nad dzieckiem i będzie go jednocześnie wdrażać w język obcy. Wszystko oczywiście poprzez zabawę, inna forma nauki nie w tym wieku racji bytu.
    Cytuj
  • losia 3 sie 2015, 18:33
    Ponoć dzieci szybciej przyswajają języki niż starsi ludzie więc może to dobry pomysł z drugiej strony czy warto zabierać dziecku dzieciństwo ? A jak już mówimy o przedszkolu to jak ubezpieczacie swoje pociechy w prywatnych firmach. Pytam bo wiem, że tego typu ubezpieczenie nie jest obowiązkowe a szkoły od tego roku nie mogą ich sprzedawać
    Cytuj
  • otojestkasia 6 sie 2015, 16:46
    Moje dziecko poszło do zwyklego przedszkola, bez żadnych bajerów. ale ze raczej dbam o jej rozwoj to poslalam ja do szoły językowej. wydaje mi sie, ze dzieci jednak musza miec pewnego rodzaju stymulacje od samego poczatku, potem im bedzie latwiej
    Cytuj
  • MichalWoj 31 sie 2015, 10:43
    oczywiście, że tak. im wcześniej dziecko zacznie tym lepiej dla niego. dzieci w okresie przedszkolnym wchłaniają wszystko jak gąbka.
    Cytuj
  • tartinka 12 mar 2017, 18:05
    mój też nie chodzi do specjalnego przedszkola ale na dodatkowe lekcje do empik school, jestesmy wszyscy z nich zadowoleni i młody bo się tam fajnie bawi i polubił i nauczycieli i kolegów uśmiech my też widzimy że ciągle są postępy, wg mnie warto włśnie jak dziecko idzie do przedszkola też zacząć naukę angielskiego, potem będzie łatwiejszy start w szkole
    Cytuj
  • Jaspersen 28 kwi 2017, 14:47
    Jakoś nie mam przekonania. Mam co prawda starsze już dziecko, nigdy do takiego nie chodziło a mimo to z językiem problemów nie ma. Dajmy dzieciom być dziećmi uśmiech
    Cytuj
  • qarena 15 gru 2017, 20:13
    Moim zdaniem nie warto wysyłać dziecka do takiego przedszkola.
    Cytuj
  • kikiki 14 lut 2018, 19:33
    Mój syn chodzi do Te Vizji w Gdańsku. Dzieci uczą się tam dwóch języków obcych ( angielskiego i francuskiego ). Wiadomo, że w tym wieku chłoną wiedzę jak gąbka dlatego warto to wykorzystać. Oczywiście poza tym ogromne znaczenie ma też atmosfera panująca w danym miejscu a tu nie mogę narzekać, ciocie mają świetne podejście do dzieci, wspólnie spędzają czas nie tylko na nauce ale także na beztroskiej zabawie.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum