Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

SPOSOBY NAUKI ANGIELSKIEGO, strona 10

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

SPOSOBY NAUKI ANGIELSKIEGO

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • VanDorenn 17 lip 2015, 12:40
    Bardzo polecam robienie fiszek, bardzo trudno było nauczyć mi się języka obcego słówka mi się mieszały, ale zaczęłam sama robić fiszki zabierałam je gdzie się da ze sobą i powtarzałam, bardzo dobra i efektywna metoda i moim zdaniem wygodna. Wystarczy kartka, nożyczki, igła z nitką i długopis. uśmiech
    Cytuj
  • otojestkasia 20 lip 2015, 14:12     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lis 2015, 11:09, w całości zmieniany 1 raz)
    xxx
    Cytuj
  • Greun3 23 lip 2015, 14:13
    Cały czas słucham w domu bbc, a do tego dokładam Prof. Henry'ego. Efekty mnie cieszą.
    Cytuj
  • Wawer 28 paź 2015, 19:53
    Ja kilka lat uczyłem się angielskiego w szkole, chodziłam też na kurs, ze skutkiem takim, że bezbłędnie rozwiązuję testy bo znam dobrze gramatykę ale nie umiem w tym języku swobodnie porozumiewać się... Mam blokadę przed mówieniem. Na całe wakacje chciałybym pojechać do pracy do USA korzystając z programu studenckiej wymiany kulturalnej [url=http://english.aifs.pl/]Camp America[/url]. Myślę, że jak będę miał codziennie styczność z żywym językiem angielskim to przełamię się i zacznę w tym języku mówić.
    Cytuj
  • zott 30 paź 2015, 13:55
    Najlepszą formą nauki jest zabawa, albo rozmowa, ale na tematy, które cię interesują. Jeśli chodzi o naukę angielskiego dla firm to najlepsze szkolenia to takie, które dopasować można pod własną działalność - nie wiele szkół językowych na coś takiego się zgadza, ale są wyjątki
    Cytuj
  • mwoleyko 3 lis 2015, 9:27
    Chodzę na kurs językowy, uczę się w domu z filmów - oglądam moje ulubione filmy w wersji ang z angielskimi podpisami i to mnie bardzo rozwija, staram się mieć kontakt z językiem codziennie, nie tylko podczas lekcji. uśmiech
    Cytuj
  • otojestkasia 4 lis 2015, 11:08
    mi najbardziej pomogła szkola językowa. trafiłam do szkoły Lincoln w Krakowie , dzieki ktorej przelamałam swoją nieśmiałość, bo zawsze sie wstydziłam mówić po ang w obecności obcokrajowców
    Cytuj
  • tymmko 25 lis 2015, 8:46
    Wawer napisał:Ja kilka lat uczyłem się angielskiego w szkole, chodziłam też na kurs, ze skutkiem takim, że bezbłędnie rozwiązuję testy bo znam dobrze gramatykę ale nie umiem w tym języku swobodnie porozumiewać się... Mam blokadę przed mówieniem. Na całe wakacje chciałybym pojechać do pracy do USA korzystając z programu studenckiej wymiany kulturalnej [url=http://english.aifs.pl/]Camp America[/url]. Myślę, że jak będę miał codziennie styczność z żywym językiem angielskim to przełamię się i zacznę w tym języku mówić.
    To chyba trafiłaś na kiepską szkołę, w speak upie musimy ciągle mówić po angielsku, całe zajęcia się odbywają praktycznie w tym języku więc nie można się nie nauczyć porozumiewać.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum