Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Szkolenia bhp przez internet - ok?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szkolenia bhp przez internet - ok?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • VictoriaB 6 lip 2012, 9:59     (ostatnio zmieniony przez autora 9 lip 2012, 8:39, w całości zmieniany 2 razy)
    Mam zagwozdkę, otóż moja firm zatrudniać będzie niepełnosprawne osoby jako zdalnych pracowników. Czy możemy dla nich zorganizować szkolenie bhp przez internet, czy taki tradycyjny kurs bhp jest konieczny? CZy szkolenie via internet jest potwierdzane dokumentami uznawanymi np. przez PIP?
    Cytuj
  • Fin 19 wrz 2012, 17:31
    Zależy w jakim zakresie. Nauki pierwszej pomocy przez internet raczej się nie nauczysz. przymrużenie oka
    Cytuj
  • rudapaskuda 8 paź 2012, 14:49
    Oczywiście, że nauczysz. Jaka będzie tego jakoś to już osobna kwestia, ale czasem pojawiają się takie oferty. Wystarczy dobrze poszukać.
    Cytuj
  • feninger 12 paź 2012, 8:21
    Jak dla mnie lepiej przeprowadzić taki kurs tradycyjną metodą, ponieważ każdy kurs BHP jest przygotowany specjalnie dla danej firmy.
    Cytuj
  • rudapaskuda 27 lis 2012, 15:26
    Oczywiście, że OK! Teraz jest mnóstwo takich szkoleń. Mają różne formy i większość z nich kończy się jakimś stosownym papierkiem. Możesz wypróbować na sobie np. tutaj:
    Cytuj
  • fas24 30 sty 2013, 11:49
    Szkolenia dla firm z zakresu bhp przez internet? Chyba bym się raczej na takie coś nie zdecydował. Za duże ryzyka, że pracownicy nic z takiego szkolenia nie wyniosą.
    Cytuj
  • Swojezdanie 18 lut 2013, 15:29     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lut 2013, 15:30, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja rozumiem, że sytuacja jest dość specyficzna, ale... szkolenia bhp przez internet? Kojarzy mi się to ze szkoleniami e-learning w firmie, w której kiedyś pracowałam, żadnego pożytku z tego nie było!
    Cytuj
  • elpigi 19 lut 2013, 9:43
    Ja też bym się nie zdecydował na coś takiego. Według mnie pracownicy mogliby się zajmować zupełnie innymi rzeczami niż szkoleniem.

    Cytuj
  • hasanna 20 lut 2013, 15:25     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lut 2013, 15:25, w całości zmieniany 1 raz)
    takie szkolenie jest nie dla tych, którzy chcą się czegoś nauczyć tylko dla tych, którzy potrzebują mieć papierek język
    Cytuj
  • pistacja 26 lut 2013, 10:48     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lut 2013, 10:50, w całości zmieniany 1 raz)
    Dokładnie. Czasami trzeba odbębnić jakieś szkolenie dla papierka. Jeżeli chcemy się czegoś dodatkowo dowiedzieć, mamy przecież internet przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum