Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Szkolenia bhp przez internet - ok?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szkolenia bhp przez internet - ok?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 2 lip 2014, 9:03
    Szkolenia online? To raczej nie dla mnie. Osobiście preferuję tradycyjną formę szkoleń. Uważam, że takie są zdecydowanie bardziej wartościowe i więcej można z takich szkoleń wynieść.
    Cytuj
  • Maciej82 2 lip 2014, 14:03
    A ja uważam, że szkolenia online mają sens, szczególnie w firmach w których trudno jest zebrać wszystkich pracowników w jednym miejscu i czasie. Sam mam taką firmę w której pracownicy są porozrzucani po całej Polsce, dlatego szkolenia online to jedyny sposób. U nas dobrze sprawdza się platforma szkoleniowa oferowana przez e-specjalistaBHP. Wszystko działa sprawnie, szkolenia te są wg. mnie dobre pod względem technicznym i merytorycznym.
    Cytuj
  • Ewelina_L 3 lip 2014, 23:16
    Oczywiście, że można szkolić przez sieć. Np. na wielu uniwerkach tak właśnie się szkolenie BHP przeprowadza.
    Cytuj
  • kornelia55 4 lip 2014, 14:32
    U mnie w firmie odbyło się to na tej samej zasadzie, z wykorzystaniem e-specjalistabhp. To nie jest rozwiązanie tylko dla pracowników pracujących zdalnie, poza firmą, ale wydaje mi się dla wszystkich. Moim zdaniem takie szkolenia cieszą się coraz większą popularnością dzięki wygodzie, przede wszystkim. Ponadto są tańsze od tradycyjnych szkoleń - to również stanowi o ich atrakcyjności.
    Cytuj
  • MaksymilianK 18 sie 2014, 12:56
    Jak dla mnie bardzo ok, bo to duża oszczędność czasu. Odbywałem kurs z e-specjalisty i chwalę sobie, bo sensownie napisany i test też do przejścia. Cała grupa była raczej zadowolona. Osobiście uważam, że z kursów on-line można wynieść jeszcze więcej niż z tych tradycyjnych, przypominających nudny wykład ze studiów.
    Cytuj
  • june45 18 sie 2014, 14:10
    Ja wolę szkolenia w "realu".
    Cytuj
  • matija 19 sie 2014, 20:02     (ostatnio zmieniony przez autora 19 sie 2014, 20:40, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja coś tam o BHP wiem, bo robiłam studia [url=http://www.wsb.pl/chorzow/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/zarzadzanie-bezpieczenstwem-i-higiena-pracy]http://www.wsb.pl/chorzow/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/zarzadzanie-bezpieczenstwem-i-higiena-pracy[/url] i nie wiem czy da się tak online wszystko pojąć, no chyba że to są jakieś interaktywne zajęcia czy coś. Czasem jednak trzeba dopytać, nie wszystko da się wyczytać. Chociaż z drugiej strony jak ktoś jest dociekliwy to sam do pewnych rzeczy się w końcu "dokopie". Jednak, jeśli chodzi o moją osobista opinie, raczej nie wybrałabym szkoleń online. Po prostu do mnie nie przemawiają. Zaznaczam jednak, że to zalezy od człowieka i po prostu nie jest byc może skierowane do ludzi takich jak ja, nie ma co uogólniać.
    Cytuj
  • dba4 25 sie 2014, 23:55
    Uważam, że lepiej jest jak szkoleniami zajmuje się specjalista ds. BHP. Takie tradycyjne szkolenie jest bardziej efektywne. Jeśli specjalista w danym zakładzie nie ma na to czasu to w prosty sposób można mu ułatwić pracę kupując pakiet programów BHP Wydawnictwa Forum. Tutaj można pobrać darmowe demo programu Prezentacje szkoleniowe z zakresu BHP i PPOZ - [url=http://land.e-forum.pl/prezentacje-bhp-i-ppoz/?promo=3532/14&f=email]KLIK[/url]
    Cytuj
  • nielogiczny 3 wrz 2014, 14:24
    Ja osobiście uważam, że szkolenie BHP przez internet może być równie dobre jak szkolenie stacjonarne, a nawet lepsze.

    Dlaczego?
    - Pracodawca oszczędza na kosztach (są tańsze)
    - Kursant oszczędza na czasie i często nudnych wykładach.

    Jeżeli elearning jest dobrze zrobiony, przekazuje najważniejsze informacje, jest w jakiś sposób interaktywny to czemu by nie korzystać. Gorsza sprawa jeśli kupujemy e-learning a okazuje się, że to tak na prawdę kurs e-mailowy z milionem aktów prawnych.

    Osobiście znam z e-learningu BHP stronę: [url=http://www.elearning-24.pl]www.elearning-24.pl[/url] i mogę ją polecić, bo platforma szkoleniowa jest profesjonalna, ciekawe lekcje i wiarygodny sposób egzaminowania.

    Odnośnie personalizacji szkolenia: jeżeli jest większa liczba pracowników myślę, że też można się "dogadać" z usługodawcą czy by nie spersonalizował takiego szkolenia.
    Cytuj
  • kornelia55 11 wrz 2014, 14:06     (ostatnio zmieniony przez autora 11 wrz 2014, 14:07, w całości zmieniany 1 raz)
    Zgadzam się z poprzednikiem. Szkolenia w formie e-learningowej faktycznie mogą być znacznie lepsze, niż te tradycyjne, trzeba jednak pamiętać, że przed zleceniem takiego szkolenia trzeba dokładnie sprawdzić usługodawcę pod kątem kwalifikacji. Ostatnio czytałam interesujący artykuł na temat szkoleń bhp, m.in o tym, kto może je przeprowadzać: https://e-specjalistabhp.pl/artykuly/news,77,kto-jest-uprawniony-do-prowadzenia-szkolen-bhp.html - warto się zapoznać.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum