Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Szkolenie dla kosmetyczki?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szkolenie dla kosmetyczki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Glinka 29 cze 2015, 17:42
    Potrzebuję pomocy- chcę przyuczyć się do zawodu kosmetyczki, jednak nie wiem jak podejść do tego tematu. Czy wystarczy mi jakieś szkolenie? Czy powinnam pójść na studia kosmetyczne? Czy któraś z Was jest już kosmetyczką?
    Cytuj
  • zylek 1 lip 2015, 7:11
    Kosmetologia jest zbędna dla kosmetyczki - jeśli poświęcisz kilka miesięcy na różne szkolenia i praktyki to powinnaś dać radę. Dochodzi jeszcze kwestia taka, czy faktycznie posiadasz do tej pracy predyspozycje, bo to jednak absolutna podstawa w tym wszystkim.
    Cytuj
  • Filipek11 7 lip 2015, 17:56     (ostatnio zmieniony przez autora 24 lip 2015, 10:44, w całości zmieniany 1 raz)
    zgadza sie
    Cytuj
  • Filipek11 7 lip 2015, 17:56
    Kosmetologię jako całe studia myślę, ze dobrze zrobić na koncu. Najpierw zahaczyć się gdzieś do pracy żeby poznać to środowisko, jednocześnie zacząć jakiś dobry kurs np charakteryzacji w Artystycznej Alternatywie a pozniej ewentualnie zaocznie kosmetologię
    Cytuj
  • zataraa2 16 lip 2015, 21:56
    Może lepiej kurs zrobić?? Na pewno będzie szybciej przymrużenie oka robiłam kilka kursów w go work i z tego co pamiętam to kursy kosmetyczne też mają w ofercie
    Cytuj
  • zagubiona 21 lip 2015, 13:56
    Znalazłam całą listę kursów dla pań. Oferta bogata http://studiourodysophia.pl/promocje/ Siedzę i myślę. Co by tu wybrać:
    kurs wizażu, czy może stylizacji paznokci. Muszę się dowiedzieć na czym się lepiej zarabia.
    Cytuj
  • zylek 3 sie 2015, 7:29
    Beauty Lux w Warszawie, szkolenie zawodowe, długie, ponad 2 tygodnie nauki, tryb open, darmowa kosmetyczka, porządne kosmetyki, długi program. Tak się faktycznie ten zawód najłatwiej zdobywa - łatwiejszej drogi po prostu nie ma.
    Cytuj
  • zylek 31 sie 2015, 7:27
    Wracając jeszcze do tematu - robiliście w ostatnim czasie szkolenia zawodowe? A jesli tak, to z jakiego one były dokładnie zakresu?
    Cytuj
  • katarzyna1989 1 wrz 2015, 11:19
    Moim zdaniem szkolenia to bardzo dobry pomysł. Najpierw lepiej zacząć o tego, by poznać czy to na pewno jest TO i dopiero potem udać się na studia. Ja zaczynałam od kilku szkoleń w PCZK. Po otrzymaniu certyfikatów już mogłam sobie dorabiać, jednocześnie doszkalając umiejętności, a dopiero potem zdecydowałam się na studia kierunkowe.
    Cytuj
  • zylek 3 wrz 2015, 7:31
    Nie znam marki, ale uważam, że jeśli robić szkolenia zawodowe to u specjalistów z danej dziedziny. Tutaj nie chodzi o zdobycie samego papierka, bo na dobrą sprawę jakie są z niego korzyści? Klientki szukają specjalistów!
    Cytuj
1 2 z 2  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum