FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szkolenie do wyboru

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • lavakava 3 paź 2017, 22:11
    Ja słyszałam wiele dobrego o cyklu szkoleń HR na Szpilkach. Szkolenia są przygotowane specjalnie dla osób zajmujących się szeroko rozumianym HR. Obejmują kwestie związane z prawem pracy, zarządzaniem pracownikami, dokumentacją czy rolą social media. Organizatorzy bardzo często zapraszają wielu ciekawych prelegentów. W tym roku w planie są jeszcze szkolenia w Rzeszowie i w listopadzie w Warszawie. Wydaje mi się, że takie szkolenie, to ciekawa opcja.
    Cytuj
  • kacper88 23 lut 2019, 16:30
    fajny pomysł na szkolenie
    Cytuj
  • Patka91 27 wrz 2020, 18:58
    A może widzieliście, że teraz jest dostępny nowy program Challenger 2.0 stworzony aby poznać specyfikę branży centrów i sieci handlowych oraz nowoczesne narzędzia tworzenia innowacji, można poznać nowe techniki marketingowe, sprzedażowe, organizacyjne oraz wiele innych, jest to darmowe, a przystępując bierzemy jeszcze udział w konkursie.
    Cytuj
  • jackowskyy 25 paź 2021, 22:44     (ostatnio zmieniony przez autora 25 paź 2021, 22:45, w całości zmieniany 1 raz)
    w dzisiejszych czasach podoba mi się to, że jest spory wybór szkoleń online, kilka razy miałem okazję uczestniczyć w szkoleniach organizowanch przez Akademia Wiedza i praktyka, jest to ogranizowane na wysokim poziomie, można zadawać pytania specjalistom, to świetna okazja do poszerzenia swojej wiedzy
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum