Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Szkolenie z podstawowej wiedzy "ebiznesu"?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szkolenie z podstawowej wiedzy "ebiznesu"?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • michalrecd 10 lip 2012, 11:44
    Poszukuje dobrego szkolenia z wiedzy o ebiznesie. Nie chce aby ktos mnie uczyl jak sie tworzy w HTML oraz o tym ze pozycjonowanie jest wazne. Poszukuje bardziej praktycznej wiedzy. Takiej ktora pomoze mi zwiekszyc sprzedaz
    Cytuj
  • 16 lip 2012, 14:41
    Witaj. Mam podobny problem. Szukam szkolenia, na którym powiedzą coś więcej, niż co to jest Google, jak założyć konto email itd. Choć to wydaje się śmieszne to niestety często takie szkolenia są proponowane. Tymczasem chciałbym dowiedzieć się, na czym polega animacja sprzedaży, jak skutecznie zachęcić klienta, jak się reklamować oraz czego pragną internauci.
    Cytuj
  • lilianna27 21 lis 2012, 13:16
    Wbrew pozorom takich szkoleń jest sporo, ponieważ każdy dzisiaj chce zwiększać sprzedaż. Firm oferujących sporo, niestety poziom merytoryczny wielu z nich jest przeciętny, mówią to o czym inni już wiedzą ale są także firmy, które oferują dobre szkolenia, z których można coś wynieść.
    Cytuj
  • 24 cze 2014, 9:28
    Dlatego też trzeba zawsze popytać lub zasięgnąć opinii u innych, żeby wiedzieć jaką firmę wybrać. Nie można iść w ciemno bo można się nieco sparzyć.
    Cytuj
  • fleszyn 11 sie 2014, 13:38
    E biznes to bardzo szeroka dziedzina.
    Możesz rozwijać swoje własne strony internetowe, pisać bloga. Prowadzić własny sklep internetowy czy też zajmować się pozycjonowaniem.
    Na czym konkretnie Ci zależy? Może wtedy będziemy mogli Ci podpowiedzieć ...
    Zerknij sobie na te kursy: http://strefakursow.pl/kursy/e-biznes.html - na stronie znajdziesz kilka dobrych lekcji z wielu działów.
    Cytuj
  • june45 19 sie 2014, 9:25
    Czasem na uczelniach oferują dobre kursy z biznesu. Zależy gdzie mieszkasz.
    Cytuj
  • Daria05 22 sie 2014, 11:35
    Tak specyficzny kurs może być trudny do znalezienia, ale może się mylę. Zajrzyj na stronę GoWork, bo prowadzą bardzo dużo różnych kursów i szkoleń. Zadzwoń lub skontaktuj emailowo, to może coś u nich znajdziesz.
    Cytuj
  • mercado 11 wrz 2014, 14:30
    Zobacz na stronie http://www.podyplomowe.ue.wroc.pl/studia.html oferta jest naprawdę bogata. Zaletą ich szkoleń jest fakt to, że prowadzą je osoby zatrudnione w prywatnych firmach tj nie posiadają wiedzy tylko z książek ale również tą "z ulicy".
    Cytuj
  • sloneczko9 29 wrz 2014, 11:50
    Ja również jestem bardzo zainteresowana tematem jednak sama zdecydowałam się na studia podyplomowe w tym zakresie. Od października wybieram się na Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Znajduje się tam kierunek: marketing internetowy w praktyce:
    http://www.wsnhid.pl/marketing-internetowy-w-praktyce.html -tutaj można sobie o nim poczytać. Są to w zasadzie jedyne studia w regionie, które są modułowe. Czyli człowiek sam sobie wybiera co mu pasuje - co mu się przyda. Dla mnie super.
    Cytuj
  • Daria05 9 paź 2014, 12:05
    Zajrzyj na pledu.pl może znajdziesz coś dla siebie.
    Cytuj
1 2 z 2  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum