Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

ZAMIEŃ HOBBY W ZAWÓD

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

ZAMIEŃ HOBBY W ZAWÓD

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ZuzannaPigalle 15 paź 2013, 20:27
    to układania kwiatów trzeba się uczyć w rocznej szkole?
    o matko ale sie porobiło
    Cytuj
  • Parsifal88 16 paź 2013, 10:40
    no ba, może jeszcze otworzą 5 letni studia zakończone tytułem "kompozytora kwiatowego" wielki uśmiech
    Cytuj
  • xxxxxxxx 30 paź 2013, 13:54
    fajna opcja przymrużenie oka dodam, że oprócz wykształcenia, ostatnio słyszałam od znajomej, że ktoś tam z jej dalszej rodziny miał nawet rozmowę rekrutacyjną na stanowisko kwiaciarki język

    swoją drogą, jakakolwiek by to nie była rozmowa, stres jest.
    Cytuj
  • kerkos 3 lis 2013, 16:27
    Cóż... nie jest to proste, ale w zasadzie to chyba każdy by o tym marzył, prawda? Od zawsze interesowałem się marketingiem i właśnie w marketingu pracuję. Za sobą mam szkolenia, praktykę zawodową, teraz prowadzę już własny biznes. Naprawdę poprzez samodzielne zaangażowanie w rozwój osobisty można wiele osiągnąć, ale uzyskanie tych znakomitych efektów możliwe jest tylko wtedy, gdy dbamy solidnie w zasadzie o każdą kwestię!
    Cytuj
  • MalaBiala 27 lis 2013, 13:57
    Mieć pracę, która jest też Twoim hobby to chyba marzenie każdego. Ale przecież zdarzają się takie przypadki, dlatego jak najbardziej warto próbować aby nasz zawód był powiązany z naszą pasją uśmiech
    Cytuj
  • Oksii 28 lis 2013, 12:39     (ostatnio zmieniony przez autora 2 gru 2013, 8:32, w całości zmieniany 1 raz)
    Moje hobby to leniuchowanie przed laptopem - da się to zmienić w zawód? uśmiech
    Cytuj
  • Tumarylla 30 sty 2014, 15:15
    Akurat moje najważniejsze hobby nie przynosi pieniędzy, chociaż mam uprawnienia szkoleniowe i inne wymagane. Poświęcam temu czas bardziej z pasji niż pieniędzy. Krótko mówiąc, kasa z hobby pokrywa wydatki na nie, co uważam za nienajgorszy wynik, natomiast na życie tyram gdzie indziej. Cud że wszystko mieszczę w 24 godzinnej dobie
    Cytuj
  • paulinkaaa2 3 gru 2015, 9:30
    Ja strasznie lubię jeździć autem...może mogłabym zostać przedstawicielem handlowym? do tego chyba przyda się prawo jazdy...może warto mieć więcej niż jedną kategorię?
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Poprzednia: kurs makijażu