Favore.pl

Aktualności

Aktualności

Ogłoszenie Planu Połączenia Favore Sp. z o.o. i WP Shopping Sp. z o.o.
1 sie 2016, 8:15 Zarząd spółki Favore spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu przy Placu Grunwaldzkim 23, 50-365 Wrocław, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000276368, o numerze REGON 020463859, o numerze NIP 8942896578, z kapitałem zakładowym w wysokości 82.000,00 zł (dalej: „Favore Sp. z o.o.” lub „Spółka Przejmowana”) – działając na podstawie art. 500 § 21 Kodeksu spółek handlowych ogłasza, że dnia 1 sierpnia 2016r. został uzgodniony, przyjęty i podpisany Plan Połączenia spółki WP Shopping spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Jutrzenki 137A, 02-231 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy – KRS pod numerem KRS: 0000546914, o numerze REGON: 191868204, o numerze NIP: 9570751216, kapitał zakładowy 170.000,00 zł - (dalej: „WPS Sp. z o.o.” lub „Spółka Przejmująca”) i Favore Sp. z o.o. w trybie art. 492 § 1 pkt 1 Kodeksu spółek handlowych poprzez przeniesienie całego majątku Spółki Przejmowanej na Spółkę Przejmującą za udziały, które Spółka Przejmująca wydaje jedynemu wspólnikowi Spółki Przejmowanej, tj. Money.pl Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (łączenie się przez przejęcie) i udostępnia przedmiotowy Plan Połączenia do publicznej wiadomości pod niniejszym adresem.

Plan Połączenia Favore i WP Shopping

Zarząd Favore Sp. z o.o.

Klara Dyczkowska
Prezes Zarządu

Aleksander Kusz
Członek Zarządy

Warszawa, dnia 1 sierpnia 2016 roku
Skontaktuj się z nami
Favore przeprowadza się do nowego biura we Wrocławiu
1 paź 2015, 10:00 Witamy!

Zmiany, zmiany, zmiany :) Właśnie przeprowadziliśmy się do nowego biura!
Wciąż mamy siedzibę we Wrocławiu, ale teraz jesteśmy zlokalizowani w innej części miasta. Nowe biuro współdzielimy z innymi spółkami i serwisami, należącymi do Grupy Wirtualna Polska.
Osoby, które będą chciały nas odwiedzić, zapraszamy do biurowca Grunwaldzki Center: plac Grunwaldzki 23, 50-365 Wrocław

A oto widok z naszego nowego miejsca pracy:
biuro Podoba się Wam?

Zespół Favore.pl
Skontaktuj się z nami
Za 1zł można nabyć nowoczesne wielofunkcyjne urządzenie HP Deskjet 1510
24 kwi 2015, 13:30 Witamy!

W każdej firmie potrzebna jest drukarka. Dlatego Favore.pl przygotowało dla swoich stałych klientów promocję.
Za 1zł można nabyć nowoczesne wielofunkcyjne urządzenie HP Deskjet 1510,
będące kolorową drukarką, skanerem i ksero w jednym!
Drukarka HP za 1zł Jakie warunki należy spełnić?
1. Wyróżnij swoje ogłoszenie, kupując dla niego Pakiet Max na 3, 6 lub 12 miesięcy lub Pakiet Profit na 6 lub 12 miesięcy (już od 229zł netto).
2. Do zamówienia automatycznie zostanie dodana drukarka za 1zł.
3. Opłać zamówienie i już po kilku dniach ciesz się nowym, markowym urządzeniem wielofunkcyjnym!

Wypromuj swoje ogłoszenie i odbierz urządzenie wielofunkcyjne HP!

Regulamin Promocji "Drukarka HP za 1zł"

Pozdrawiam
Zespół Favore.pl
Skontaktuj się z nami
Favore.pl częścią Grupy Wirtualna Polska
1 gru 2014, 8:00 Wraz z początkiem grudnia Grupa Money, do której należy serwis Favore.pl, została przejęta przez Grupę Wirtualna Polska. Oznacza to, że staliśmy się częścią jednej z największych polskich grup internetowych, świetnie znanej polskim Internautom.

Grupa Wirtualna Polska podpisała umowę zakupu 100% udziałów w Grupie Money, jednej z najmocniejszych marek w polskim internecie, przez co wzmacnia pozycję lidera w prestiżowej kategorii „Biznes, Finanse, Prawo”. Inwestycja ta stanowi także fundament do dalszego rozwoju Grupy WP w obszarze finansowego e-commerce. Wartość transakcji nie została ujawniona.

Grupa Money prowadzi działalność redakcyjną, reklamową oraz e-commerce. Flagowym produktem jest powstały 14 lat temu serwis Money.pl – jeden z najpopularniejszych portali finansowych w Polsce. Serwisy Grupy miesięcznie docierają do ponad 3,7 mln użytkowników.

Naszą ambicją i jednocześnie jednym z celów strategicznych, konsekwentnie realizowanym od lutego br., jest inwestycja w wysokiej jakości, opiniotwórcze treści. Włączenie tak uznanej marki jak Money.pl do naszego portfolio jest naturalnym krokiem w kierunku realizacji tej strategii. Nasza redakcja biznesowa poszerza się o zespół uznanych dziennikarzy i ekspertów z takich dziedzin jak giełda, raporty gospodarcze, analityka finansowa oraz prawo. – mówi Jacek Świderski, Prezes Zarządu Grupy Wirtualna Polska.

Od połączenia WP z o2 na wiosnę tego roku inwestowaliśmy w segment „Biznes, Finanse, Prawo”, co przełożyło się na intensywne wzrosty liczby czytelników oraz osiągnięcie we wrześniu pozycji lidera w tej kategorii Megapanelu. Inwestycja w Grupę Money cementuje tę pozycję i wzmacnia portfolio silnych marek Grupy WP – dodaje Grzegorz Czapski, VP Corporate Development Grupy WP.

Z uwagą obserwowaliśmy, jak Grupa Wirtualna Polska wraz z funduszem Innova Capital skutecznie umacnia swoją pozycję w polskiej sieci, nie tylko przez akwizycje, ale także przez nowatorskie projekty, w których teraz i my będziemy mogli aktywnie uczestniczyć. Wnosimy do Grupy WP szereg kompetencji produktowych i unikalny know-how. Połączenie sił nie tylko stabilizuje naszą pozycję rynkową, ale przede wszystkim otwiera przed nami nowe możliwości biznesowe. – komentuje transakcję Aleksander Kusz, Prezes Grupy Money.

Ważnym elementem działalności Grupy Money jest dynamicznie rozwijający się segment e-commerce, który jest jednym z filarów strategii rozwoju Grupy WP. Grupa Money rozwinęła serwisy i narzędzia pozwalające na kupowanie oraz sprzedawanie produktów i usług finansowych w sieci, a także oszczędzanie środków czy zarządzanie prywatnym budżetem. Dzięki swojej ugruntowanej pozycji w tym segmencie oraz wypracowanym relacjom biznesowym z dużymi instytucjami finansowymi, transakcja nabycia udziałów w Grupie Money stanie się dla Wirtualnej Polski solidnym fundamentem do dalszej ekspansji w tym obszarze.

Transakcje e-commerce opierają się w dużej mierze na zaufaniu. Połączenie siły marki WP z marką Money pozwoli nam stworzyć sieć zaufanych witryn internetowych, które gwarantują prestiżowym markom finansowym właściwy kontekst dla ich działalności sprzedażowej w internecie oraz dotarcie do właściwych odbiorców zainteresowanych konkretnym produktem – mówi Michał Brański, VP Strategia Grupy WP.

W ciągu ostatnich 9 miesięcy nowo powstała Grupa Wirtualna Polska przeszła proces integracji, rozbudowy oraz zmian wizerunkowych, wśród których wymienić należy m.in. wydanie zupełnie nowej strony głównej WP, wsparte silną kampanią marketingową, zmianę polityki wydawniczej czy przeprowadzenie całkowitej zmiany identyfikacji wizualnej serwisów WP. Grupa zrealizowała akwizycje w obszarze „Sport”, „Nowe Technologie” oraz w obszarze „eCommerce”, które pozwoliły jej wzmocnić merytorycznie treści na stronie głównej WP, oraz wykorzystać potencjał oglądalnościowy serwisów do wzmocnienia obecności w segmencie e-commerce („content-meets-commerce”). Grupa zawarła strategiczne alianse z redakcjami m.in. Rzeczpospolitej, telewizji Discovery i TVP oraz z Radiem Zet, a także wprowadziła nowe formaty reklamowe. Nawiązała partnerstwa z prestiżowymi markami, takimi jak m.in. Orlen, Nike, L’Oreal, PKO BP, Mars, Wedel, Skoda, Polpharma czy Lidl w ramach reklamowych akcji specjalnych. Wreszcie, wzmocniła obecność w segmencie wideo, poprzez inwestycje w zespół oraz w nowe studio telewizyjne, a także wprowadziła nowe funkcjonalności do poczty WP i o2.

Pozdrawiamy
Zespół Favore.pl
Skontaktuj się z nami
Nowa szata graficzna mailingu grupowego
17 wrz 2014, 10:30 Witamy!

Informujemy, że przy najbliższej wysyłce zaprezentujemy mailing grupowy w nowej odsłonie.
Nowa szata graficzna została zaprojektowana z myślą o tym, aby bardziej wyeksponować informacje dotyczące reklamowanych usług i produktów, a dzięki temu zwiększyć skuteczność reklamy w mailingu.
Najbliższa wysyłka jest zaplanowana na 8 października – zarezerwuj miejsce już teraz! Zamów mailing »

Jeżeli masz pytania dotyczące mailingu lub innych funkcji płatnych, skontaktuj się z nami!

Pozdrawiamy,
Zespół Favore.pl
Skontaktuj się z nami
1 2 3 4 5 6 7 z 18