Felgi

Felgi nr 14797

Produkt dostępny na obszarze: cała Polska

INFORMACJE
Cena
Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Stan
Nowy
Dostawa
Wysyłka do kupującego
Kontakt
Auto Perfekt
Wyślij e-mail
39-100 Ropczyce
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę
OPIS PRODUKTU

Auto Perfekt Ropczyce

Działamy na rynku już od ponad 20 lat, posiadamy ogromnie doświadczenie w branży, co powala nam podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych napraw felg i samochodów. Wykonujemy profesjonalne naprawy blacharskie i naprawy lakiernicze nowych modeli samochodów jak i starszych. Oprócz tego typu napraw samochodów nasza Firma specjalizuje się w profesjonalnych naprawach felg aluminiowych różnych typów i rodzajów.
Nasza Firma zresztą swą działalność rozpoczęła właśnie od świadczenia tego typu usług – naprawy i malowania felg samochodowych i motocyklowych.Przy użyciu specjalistycznego nowoczesnego sprzętu do prostowania, naciągania i spawania blach wykonujemy powypadkowe naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Wykonujemy naprawy zarówno najnowszych modeli samochodów jak i tych starszych.
Posiadamy również profesjonalny sprzęt do sprawdzania geometrii pojazdów co w połączeniu z ogromnym doświadczeniem naszych pracowników pozwala nam na przywrócenie nawet ciężko uszkodzonym pojazdom pierwotnych właściwości jezdnych. W razie konieczności w krótkim terminie nasi wieloletni sprawdzeni dostawcy zapewniają nam niezbędne części zamienne w konkurencyjnych cenach.
Usługi blacharskie wykonujemy z dużą starannością, w przystępnych cenach oraz w miarę możliwości w krótkich terminach.Uszkodzenie alufelgi poprzez zakrzywienie jednej z jej krawędzi jest jednym z najczęstszych uszkodzeń alufelg. Na polskich dziurawych drogach szczególnie po okresie zimowym bardzo łatwo nawet przy niedużej prędkości uszkodzić alufelgę właśnie w ten sposób. Drugim czynnikiem uszkadzającym alufelgi w ten sposób są wysokie krawężniki na które najechanie ze zbyt dużą prędkością również może skończyć się zakrzywieniem krawędzi felgi. Większość alufelg uszkodzonych w ten sposób można prostować przy pomocy specjalistycznych narzędzi i posiadając odpowiednie doświadczenie. Co ważne, w przeciwieństwie do spawania felg prostowanie nie wprowadza dodatkowego i innego (o innej gęstości) materiału do felgi i tym samym nie zaburza rozkładu masy felgi. Felgi po prostowaniu wyważają się bardzo łatwo, niemal identycznie jak nowe. Niestety zwykle przy prostowaniu felg dochodzi do uszkodzeń powłoki malarskie (jeśli takowa istnieje) i często oprócz prostowania należy jeszcze wykonać malowanie alufelg. Felgi malujemy na różne wybrane przez klienta kolory – najczęściej jest to jeden z odcieni srebrny metalic, ale także na dwa kolory oraz na bardzo modny ostatnio czarny mat.

Niskie ceny przesyłek kurierskich, ich powszechność oraz szybkość dostawy pozwalają nam świadczyć usługi naprawy felg nawet dla klientów spoza naszego miasta i regionu… Oczywiście można po prostu przywieźć uszkodzoną felgę do naszej firmy.

PLIKI DO POBRANIA
INNE PRODUKTY TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
felgi, prostowanie alufelg, prostowanie felg, renowacja alufelg, malowanie alufelg, renowacja felg, spwanie felg, felgi podkrapacie, polerowanie felg, pollerowanie alufelg, piaskowanie felg
Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Wyznacz trasę Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Felgi (galeria) - wyświetleń 1096Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)