OBRAZY  -  MALARSTWO ŚCIENNE DO DOMU BIURA, ZAMKU, INSYTUCJI

OBRAZY - MALARSTWO ŚCIENNE DO DOMU BIURA, ZAMKU, INSYTUCJI nr 15632

Produkt dostępny na obszarze: cała Polska

INFORMACJE
Cena
1 500 Rabat 23% tylko dla klientów z Favore.pl
Stan
Nowy
Dostawa
Wysyłka do kupującego
Sprzedawca
kobylarz_katarzyna_wp_pl ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij wiadomość Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Kate Gallery Galeria Sztuki oraz Agencja Reklamowa i Artystyczna Katarzyna Kobylarz
Wyślij e-mail
www.galeriakobylarz.pl
39-460 NOWA DĘBA

OPIS PRODUKTU

Katarzyna Kobylarz posiada inspirujący, bogaty w kolory i siłę styl współczesny malarstwa, który łączy z nurtem abstrakcyjnym. Jest pionierką malarstwa w technologii 3D Chromadepth w Polsce. Tworzyła scenografie filmowe, muzealne i teatralne. Namalowała ponad 300 obrazów, które pokazywała podczas kilkudziesięciu wystaw w Polsce i za granicą.

 

Ukończyła dwa wydziały Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie: Wydział Grafiki oraz Wydział Malarstwa (Katedra Scenografii). Jest przewodniczącą Klubu Malarzy im. Artysty Stanisława Hrabiego Szembeka przy Towarzystwie Historycznym im. Szembeków w Warszawie, dyrektorem Artystycznym Festiwalu Fredrowskiego „Mocium Panie” oraz właścicielką Galerii Sztuki i Agencji Artystycznej.

 

Malarstwo sztalugowe

 

Na co dzień zajmuje się malarstwem sztalugowym, ściennym oraz malarstwem 3D w technologii Chromadepth. Jej obrazy cechują się szczerością i ciągłym poszukiwaniem wyrazu swoich myśli. - Maluję, bo to kocham. Uwielbiam jak pomysł się zbliża, a ja nie nadążam go schwytać. Inspirują mnie życie, myśli, książki i cele. Twórczość to droga nieskończona, ciągły rozwój. Ludzie, obrazy, pejzaże, nowe miejsca, które zauważa oko. Dlatego moje obrazy to najszczerszy i najwierniejszy dla serca sposób komunikacji z widzem” - powiedziała artystka PAP.

 

Jest laureatką licznych nagród międzynarodowych.Wygrała m. in. III miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Siłą czy dialogiem, współcześni Europejczycy wobec konfliktów”, I i III miejsca w Międzynarodowym Konkursie Graficznym „Artform”. Pokazywała swoje prace podczas konkursu włoskiego Premio Arte Laguna. Wystawiała swoje obrazy również na wyspie Jersey w Wielkiej Brytanii, we Włoszech, Portugalii oraz Niemczech (Gerlitz) podczas indywidualnego wernisażu na festiwalu filmowym Focus Festiwal.

 

W Polsce jej prace można było zobaczyć w uznanych galeriach sztuki m. in. w Sobczyk Gallery, Czarnym Motylu w Warszawie, w Pałacu Sztuki w Krakowie, w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim przy placu Bankowym w Warszawie - wspólna wystawa wraz z Małgorzatą Omelańczuk-Pawluk, w Galerii Kadr, w Galerii Krzywe Koło w Warszawie.

Scenografia

 

Jako scenografka współpracowała m. in. z Andrzejem Wajdą, przy projekcie „Otello”, na planie filmu „Katyń” oraz współpracowała z Panią prof. Krystyną Zachwatowicz-Wajdą, aktorką oraz reżyserem i scenografem Andrzejem Kreutz-Majewskim oraz scenografem i reżyserem Krystianem Lupą. Wykonała także scenografię do filmu „Kemping” w reż. Krzysztofa Jankowskiego. Współpracowała z Operą Krakowską.

 

W czerwcu 2017 roku artystka wykonała malarstwo 3D i scenografię dla pierwszego w Polsce Muzeum Mitologii Słowiańskiej w Owidzu koło Starogardu Gdańskiego. To unikatowa w skali kraju ekspozycja muzealna składająca się z ponad 50 metrów malarstwa ściennego 3D, projektów interaktywnych, aranżacji dla wizualizacji oraz 6 boksów scenograficznych nawiązujących do historii mitologii słowiańskiej. Goście Muzeum podczas zwiedzania korzystają ze specjalnych okularów 3D Chromadepth.

 

Malarstwo 3D

 

Jest jedną z pionierek malarstwa 3D Chromadepth w Polsce. W 2011 roku wykonała pierwszy w w naszym kraju labirynt w specjalnej, trójwymiarowej technologii 3D Chromadepth w Płocku. Kolejną nowatorską realizacją malarstwa 3D była sala „Dziewczynka z zapałkami” w projekcie „Bajlandia 3D” w Poznaniu, prezentująca ilustracje popularnych bajek.

 

W 2015 i 2016 artystka została zaproszona przez Polską Agencję Prasową do ekspozycji swojego malarstwa 3D podczas „Nocy Muzeów” w Starej Drukarni w Warszawie. Projekt nosił tytuł „Nowoczesne Technologie”.

 

W maju 2017 roku brała udział w wystawie „Przenikania”, na potrzeby której Kobylarz namalowała obraz „Dziwny ogród” Józefa Mehoffera w technologii 3D Chromadepth. Efekt końcowy umożliwiał zwiedzającym „wejście” do wnętrza obrazu”.

PLIKI DO POBRANIA
INNE PRODUKTY TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
obraz, obraz na zamówienie, obraz olejny, malarstwo ścienne, obraz na płótnie, portret, pejzaż, kopia obrazu, zdjecie, fotografia, wydruk obrazu, obraz do wnętrza, obraz dla architekta wnętrz, projektowanie wnętrz, obraz dla dobrego wnętrza ...
Wyślij zapytanie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
OBRAZY - MALARSTWO ŚCIENNE DO DOMU BIURA, ZAMKU, INSYTUCJI (galeria) - wyświetleń 456Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)