SCIO biofeedback i biorezonans w jednym

SCIO biofeedback i biorezonans w jednym nr 14583

Produkt dostępny na obszarze: cała Polska

INFORMACJE
Cena
60 732
Stan
Nowy
Dostawa
Wysyłka do kupującego
Kontakt
Rezonans Życia Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul.Ożynowa 23
53-009 Wrocław

OPIS PRODUKTU

BIOREZONANS I BIOFEEDBACK METODĄ  SCIO™

ULTRANOWOCZESNA MEDYCYNA ENERGETYCZNA

PROWADZISZ GABINET?
UZDRAWIASZ LUDZI, ZWIERZĘTA?
CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ?

SKORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI, MOCY I GENIUSZU SCIO™

SCIO™ TO PREKURSOR I LIDER MEDYCYNY ENERGETYCZNEJ XXIw.

Zapraszamy na prezentacje o niezwykłym urządzeniu medycyny kwantowej, energetycznej jakim jest  SCIO™.  Urządzenie łączy w sobie możliwości biorezonansu, biofeedbacku i radioniki. SCIO™ ma zastosowania nie tylko w przypadku ludzi, ale też zwierząt, przyrody, wody, związków partnerskich i biznesowych, a nawet zwiększa plony rolne. Urządzenie to oferuje największy i najlepszy pakiet oprogramowania w dziedzinie medycyny energetycznej.

SCIO™ to trzecia generacja urządzenia opracowanego pod przewodnictwem Prof. Williama Nelson’a z USA w latach 80-tych ubiegłego wieku w USA. Urządzenie jest udoskonalane, a program aktualizowany i poszerzany. Cały czas prowadzone są badania naukowe na zasadzie walidacji i weryfikacji. Zapewnia to sprzęt i oprogramowanie najwyższej jakości, dzięki któremu w bezpieczny i nieinwazyjny sposób uzyskuje się dostęp do prawie 11.000 danych sklasyfikowanych jako parametry fizjologiczne i zmiany patologiczne (zakażenia, infekcje, alergie, niedobory i nadmiary elementarnych składników organizmu). SCIO™ to ultranowoczesny mega kombajn biofeedbeck’owy. W dodatku bardzo uduchowiony

SCIO™ MIERZY, BADA, UZDRAWIA I ODMŁADZA - BEZBOLEŚNIE, BEZINWAZYJNIE, 2400 TERAPII

Alergeny, aminokwasy, aurę, czakry, minerały, witaminy, hormony, kwasy tłuszczowe, pasożyty, grzyby, bakterie, wirusy, emocje, krew, nerwy, kości, mięśnie, skórę, organy wewnętrzne, mózg, chromosomy, DNA RNA, zmysły, traumę, pole energetyczne, podświadomość, indywidualne reakcje, przyczyny chorób, stres, EEG, EKG, TENS, odmładzanie, rewitalizacja itd. 

SUPER FUNKCJE SCIO - NA ODLEGŁOŚĆ, TRÓJWEKTOR, XRROID, AUTOALARM

SCIO™ operuje zaawansowanymi technikami bioelektrycznymi, które umożliwiają zbadania komórki w 3D; zebranie informacji zwrotnej zaraz po badaniu i zabiegu dzięki nieustannej pętli cybernetycznej w czasie rzeczywistym (przeanalizowanie 65 milionów bitów informacji). Nad bezpieczeństwem czuwa funkcja autoalarmu, która chroni przed przedawkowaniem impulsów. Poza badaniami i zabiegami podczas których pacjent podłączony jest do urządzenia SCIO™ za pomocą 12 elektrod (na głowie, rękach i nogach + możliwość 4 dodatkowych elektrod) urządzenie to oferuje skuteczne działanie także na odległość.  

Więcej na www.scio-eductor.edu.pl lub telefonicznie: 503 169 030

PLIKI DO POBRANIA
SŁOWA KLUCZOWE
scio biofeedback i biorezonans, komputerowy test obciążeń organizmu, leczenie bólu stresu alergii i odczulanie, uzdrawianie medycyną energetyczną i konwencjonalną
Wyślij zapytanie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
SCIO biofeedback i biorezonans w jednym (galeria) - wyświetleń 291Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)