Favore.pl

Strona wizytówka użytkownika "kds"

Strona wizytówka użytkownika "kds"

Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Wyznacz trasę Obserwuj
Użytkownik
kds ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij wiadomość
Kontakt
KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO
Wyślij e-mail
ul. św. Rocha 6, lok. 25
15-879 Białystok
tel: 602 391 555
tel: 85 741 70 74
http://WWW.USA.SZMURLO.PL
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl
Rejestracja
16 lip 2007, 15:53
Logowanie
wczoraj, 9:21
STATYSTYKI
  • Opini pozytywnych 0
  • Opini neutralnych 0
  • Opini negatywnych 0
  • Aktywnych usług 8
  • Aktywnych produktów 0
  • Wpisów na forum 0
  • Wpisów w bazie wiedzy 0

W Polsce jesteśmy od połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia (30 stycznia 1995r). Wcześniej, przez kilka lat zdobywaliśmy doświadczenie w kancelarii prawnej w Nowym Jorku. W ciągu 23. lat działalności Kancelarii w Polsce, możemy poszczycić się kilkoma tysiącami zadowolonych Klientów indywidualnych (wizy nieimigracyjne i emigracyjne, uchylenie zakazu wjazdu (waivers), odwołania od decyzji odmowy wizy, loteria wizowa DV, etc.). Z pomocy Kancelarii skorzystało kilkaset firm ( z Polski, Szwajcarii, Niemiec, Skandynawii ) delegujących swoich pracowników w sprawach zawodowych (negocjacje i spotkania biznesowe, udział w targach, montaż), ponadto uczelnie wyższe (konferencje naukowe, seminaria).

Prezes zarządu Kancelarii - Dr Jerzy Szmurło, CMC - ekspert amerykańskiego prawa imigracyjnego - pomoże Państwu w skomplikowanych procesach ubiegania się o wizy do USA (turystyczna, biznesowa, szkoleniowa, dla menedżerów, sportowców, aktorów, dziennikarzy, studentów oraz pracowników religijnych), jak również w przypadku aplikowania o stały pobyt w USA (sponsorowanie przez rodzinę i Loteria Wizowa DV).

Zajmujemy się również skomplikowanymi przypadkami: odmowa wizy, uchylenie zakazu wjazdu na terytorium Stanów Zjednoczonych (waiver).

W przypadku odmowy wydania wizy przygotowujemy, zgodnie z paragrafem 214(b), procedurę ponownego ubiegania się o jej wydanie. W skomplikowanych przypadkach związanych z przekroczeniem amerykańskiego prawa imigracyjnego (perspektywa otrzymania zakazu wjazdu na terytorium USA lub formalnie wydany zakaz (np. na granicy USA), przygotujemy wniosek o jego uchylenie - waiver emigracyjny (wiza emigracyjna) lub waiver nieimigracyjny (wiza nieimigracyjna).

Oferujemy również konsultacje pomocne podczas inspekcji imigracyjnej przy przekraczaniu granicy amerykańskiej.

Kancelaria świadczy usługi doradcze z dołożeniem najwyższej staranności i z wykorzystaniem jak najlepszej wiedzy, jednakże nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje podjęte przez amerykańskie władze sądownicze, imigracyjne, konsulaty, agencje rządowe, itp., uczestniczące w procesie rozpatrywania przygotowanej Klientom dokumentacji, w tym: petycji, wniosków, formularzy, itp.
Kancelaria od wielu lat współpracuje z byłym konsulem oraz szefem amerykańskich wydziałów wizowych w konsulatach m.in. w Berlinie, Hong Kongu, Amsterdamie, Bombaju oraz w Warszawie, prowadzącym niezależną firmę doradczą w zakresie amerykańskiego prawa imigracyjnego.


Jesteśmy zarejestrowani w ustraveldocs.com /Sekcji Konsularnej Ambasady Amerykańskiej/ jako KOORDYNATOR z nadanym identyfikatorem UID.

OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Opinie tego użytkownika zostały wyłączone.