Favore.plZleceniaZlecenia remontowo - budowlaneZlecenia administracja, obsługa

Zlecenia - dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja

Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Na czym polegają zlecenia dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji?

Wiele mieszkań odwiedzanych jest przez małych, nieproszonych gości. Z ich powodu człowiek nie może czuć się dobrze we własnym domu, a ich obecność może prowadzić nawet do poważnych chorób mieszkańców. Przychodzące z zewnątrz bądź przynoszone przez nas na ubraniach bądź w używanych meblach komplikują nam życie będąc tuż koło nas. Jaki jest na to sposób, aby pozbyć się niewidzialnych lokatorów?

Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja - na czym polegają?

Dezynfekcja jest to działanie mające na celu niszczenie szkodliwych drobnoustrojów metodami chemicznymi lub fizycznymi. Do dezynfekcji używa się najczęściej pary wodnej, promieniowania, alkoholów bądź aldehydów. Stosując metodę chemiczną ważny jest stopień wilgotności w danym pomieszczeniu.

Dezynsekcja to tępienie szkodliwych owadów (np. muchy, komary, pluskwy, wszy, mrówki, osy, szerszenie, karaluchy, mole czy pchły), a także ich larw i jaj. Dezynsekcje wykonuje się stosując środki fizyczne (gorące powietrze, parę wodną, ogień bądź promienie ultrafioletowe), mechaniczne (oczyszczanie, trzepanie lub wyłapywanie), chemiczne (środki owadobójcze) i biologiczne.

Deratyzacja nazywane również odszczurzaniem ma na celu pozbycie się gryzoni (najczęściej szczurów i myszy) za pomocą środków chemicznych, fizycznych lub biologicznych. Przeważnie używane są w tym celu trutki w pokarmie bądź pułapki.

Zlecenia dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji

Trzeba pamiętać, że domowe sposoby na pozbycie się nieproszonych gości nie zawsze są skuteczne, dlatego najlepiej zgłosić się do fachowca, który ma do czynienia z podobnymi przypadkami na co dzień oraz będzie potrafił poradzić co zrobić, aby problem nie powrócił. Dzięki takiej usłudze zaczniemy czuć się bezpieczni i szczęśliwi w naszym domu.