Favore.plZleceniaZlecenia remontowo - budowlaneZlecenia remontoweZlecenia elewacje, ocieplanie

Ocieplenie ścian budynku i dachu Bielsko-Biała, śląskie

Zlecenie straciło ważność.
Zobacz poniżej aktualnie dostępne podobne zlecenia.
Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
KATEGORIE PRODUKTÓW
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Ocieplenie ścian budynku i dachu Bielsko - Biała nr 616077 (archiwum)

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: śląskie
Data dodania: 16 gru 2018, 12:04
TREŚĆ ZLECENIA
Witam

Chciałbym zapytać o koszty ocieplenia ścian budynku oraz dachu.

Do ocieplenia styropianem grafitowym o grubości 14 cm jest około 280 m2 ścian budynku. Co do ocieplenia dachu to do ocieplenia pianką poliuretanową (grubość ocieplenia pianką - 16 cm) jest około 120 m2 dachu czterospadowego oraz około 10 m2 stropodachu. Strych nie jest zamieszkany, więc nie musi być wykończony płytami kartonowo-gipsowymi (wystarczy nałożoną piankę zabezpieczyć w inny sposób, np. płytami osb).

Dodatkowo do wymiany są niewielkie drzwi o powierzchni 1,3 m2 (wyjście ze strychu na stropodach) oraz właz na dach o powierzchni 0,35 m2. W tym przypadku muszą to być elementy zgodne z WT 2021 i tak: dla drzwi współczynnik U musi wynosić 0,90, a dla okna dachowego 1,10.

Robocizna musi być potwierdzona fakturą.

Proszę o wycenę wykonania na gotowo (materiał i robocizna): ocieplenia ścian, ocieplenia dachu, wymiany okna i wymiany drzwi.

Z góry dziękuję za przesłanie oferty