Favore.plZleceniaZlecenia remontowo - budowlaneZlecenia ogrodniczeZlecenia prace działkowe

Zlecę cięcie pielęgnacyjne 325 szt. koron drzew - Szubin, kujawsko-pomorskie

Zlecenie straciło ważność.
Zobacz poniżej aktualnie dostępne podobne zlecenia.
Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
KATEGORIE PRODUKTÓW
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Zlecę cięcie pielęgnacyjne 325 szt. koron drzew - Szubin nr 572683 (archiwum)

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: kujawsko-pomorskie
Data dodania: 14 lut 2018, 16:49
TREŚĆ ZLECENIA
Zlecę cięcie pielęgnacyjne 325 szt. koron drzew na terenie miasta poprzez:
1) Cięcia formujące w tym: nadanie formy lub utrzymania istniejącego kształtu wskazanych drzew (kształt kulisty 267 szt., kielichowy 26 szt. oraz kolumnowy 32 szt.), usunięcie suchych i połamanych gałęzi, usunięcie odrostów korzeniowych i na pniu, wykonanie cięcia z zachowaniem właściwego kształtu i statyki korony.
2) Cięcia zachowawcze drzew w tym: prześwietlenie korony czyli usunięcie gałęzi krzyżujących się ze sobą w taki sposób, aby zapewnić dostateczny dostęp powietrza oraz słońca do wnętrza korony, usunięcie wszystkich spróchniałych gałęzi aż do zdrowego drewna wraz z dokładnym oczyszczeniem i wygładzeniem miejsc cięcia.