Favore.plZleceniaZlecenia remontowo - budowlaneZlecenia instalacyjneZlecenia antenowe

Zlecę montaż anteny satelitarnej - Wrocław, dolnośląskie

Zlecenie straciło ważność.
Zobacz poniżej aktualnie dostępne podobne zlecenia.
Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
KATEGORIE PRODUKTÓW
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Zlecę montaż anteny satelitarnej - Wrocław nr 622481 (archiwum)

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: dolnośląskie
Data dodania: 21 lut 2019, 15:13
TREŚĆ ZLECENIA
Zlecę montaż anteny satelitarnej.
W najbliższym czasie (po zakończeniu robót termoizolacji) będę potrzebował zamontować powtórnie antenę sat. NC+. Niestety robotnicy sami zdemontowali i uszkodzili praktycznie wszystko. Chciałbym więc skorzystać z usługi montażu, i informacji co kupić. Wymyśliłem, że może tak:
Antena satelitarna INVERTO IDLB TD-80 grafit
LNB HG 404 Quad BEST Ultra Black 0,1 dB
do tego będzie potrzebny wspornik o wysięgu 25 cm (dotychczas był 39 cm, ale antena była za daleko i ewentualne korekty kłopotliwe)
przewód dobry jakiś ok. 10-12 m
Oczywiście nie upieram się, że akurat ten talerz i konwerter, ale poczytałem i wybrałem akurat to.
Jest to na ścianie na 9 piętrze, ale poprzedni monter 5 lat temu zrobił to wychylając się przez okno, więc tutaj nie ma problemu. Jedyny problem w stosunku do poprzedniego montażu może wynikać z trochę grubszego styropianu. Jeszcze nie wiem, jaki będzie gruby, ale myślę, że 15-20 cm. Wiem, że niektórzy monterzy nie zapewniają porządnego zamocowania, uważając, że zwykłe kołki wystarczą. Ja chciałbym jednak zrobić to porządnie i mieć pewność, że ekipa, która mi to zrobi, będzie pewna swoich możliwości i jakości. Wiem, że wspornik się kontruje nakrętkami i to zapewnia sztywność, ale nie mam zamiaru się wtrącać w sposób, jaki wykonawca stosuje. Chciałbym, żeby było zrobione porządnie.