favore.pl
Favore.plZleceniaZlecenia remontowo - budowlaneZlecenia budowlaneZlecenia nadzór budowlany

Zlecę pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego - Środa Śląska, dolnośląskie

Zlecenie straciło ważność.
Zobacz poniżej aktualnie dostępne podobne zlecenia.
Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Zlecę pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego - Środa Śląska nr 574927 (archiwum)

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: dolnośląskie
Data dodania: 22 lut 2018, 11:16
TREŚĆ ZLECENIA
Zlecę pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją następujących robót budowlanych:
Rozdział I.
- Boisko
Boisko z nową nawierzchnią betonową przygotowaną pod wykończenie tartanem.
Linie białe wyznaczające pole do gry w siatkę i żółte wyznaczające pole do gry w koszykówkę.
- Piłkowchwyty
Boisko należy otoczyć piłkochwytami do wysokości min. 4m. Przebieg piłkochwytów przedstawiono na rysunku. Rozstaw słupków i rodzaj siatki określone w projekcie wykonawczym.
- Krzewy
Oznaczone na projekcie zagospodarowania terenu obszary opisane w legendzie jako klomby należy regularnie obsadzić w równomiernym zróżnicowaniu kolorystycznym następującymi roślinami: glicynie, berberysy, budleje, liliaki, tawuły, jałowce
Lokalizacja nasadzeń wg wykonawcy terenu zielonego. Przy lokalizacji nasadzeń należy się kierować zasadą by rośliny tak porastały by nie mogły być łatwo zniszczone przez pieszych, rowerzystów, ani żeby nie dawały możliwości przejścia na skróty przez obszar na którym są posadzone. Sugeruje się nasadzenie krzewów pod oknami o wysokości nie przekraczającej 50cm ponad parapety parteru.
- Trawniki
W ramach zadania projektuje się zieleń niską oznaczoną na planie zagospodarowania terenu.
- Zieleń istniejąca.
Zieleń istniejącą należy zabezpieczyć przed uszkodzeniami podczas budowy.
- Murki
Murkiem betonowym wysokości 30 cm należy wydzielić palenisko pod ognisko.
- Lampy
Wg projektu wykonawczego. Projektuje się miejsca na lokalizację lamp. Zasilanie wg projektu elektrycznego.
- Teren utwardzony
Istniejące i projektowane z 3 odcieni kostki brukowej betonowej. Układ zgodny z projektem zagospodarowania terenu.,
Konstrukcja nawierzchni chodnika (podłoże G2)
- warstwa ścieralna z kostki betonowej (czerwona, jasnoszara ciemnoszara) 8 cm
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 3 cm
- podbudowa z mieszanki kruszywa kamiennego łamanego-niesortowanego o uziarnieniu ciągłym 0/31,5 mm 10 cm
-warstwa odsączająca z piasku gruboziarnistego 10 cm
Konstrukcja nawierzchni boiska (podłoże G2) nawierzchnia poliuretanowa składająca się z 2 warstw: 1,3 cm
-warstwa użytkowa - system poliuretanowy zmieszany z granulatem (0,2-0,3 cm)
-warstwa nośna - mieszanina granulatu gumowego i lepiszcza poliuretanowego układana mechanicznie (1-1,1 cm)
-beton jamisty 10 cm
-warstwa konstrukcyjna z kruszywa łamanego frakcji 4-31,5mm 10 cm
-geowłóknina separacyjno-filtracyjna
-warstwa odsączająca z piasku 20 cm
- Drewutnia i budynek gospodarczy
W projekcie przewiduje się 2 nowe budynki gospodarcze. Pod budynki należy przygotować plac betonowy monolityczny.
Budynki jako gotowe obiekty gospodarcze o wymiarach podstawy:
Drewutnia 2x3m,
Budynek gospodarczy 5x7m
Budynki w konstrukcji drewnianej. Elewacje wykończone drewnem lub tynkiem jasnoszarym lub beżowym.
- Odwodnienie
Odwodnienie projektowanej drogi realizowane będzie poprzez projektowane spadki podłużne i pochylenia poprzeczne powierzchniowo na teren zielony.
Odwodnienie projektowanych dróg należy wykonać zgodnie z Polską Normą: PFLST) 2204:1997
Drogi samochodowe.
Odwodnienie dróg
Zestawienie powierzchni zagospodarowania terenu
-powierzchnia terenu w granicach opracowania 2501,80m2
- powierzchnia zabudowy - chodnik z kos. betonowej ciemnoszarej 126,90m2
- powierzchnia zabudowy-chodnik z kos. betonowej jasnoszarej 361,50m2
- powierzchnia zabudowy - chodnik z kos. betonowej czerwonej 157,40m2
- powierzchnia zabudowy - boisko z naw. tartanowej 330,00m2
-tereny zielone w granicach opracowania - trawnik 537,20m2
-tereny zielone w granicach opracowania - klomby 153,00m2
- tereny w granicach opracowania - żwiek
Oświetlenie terenu.
Jako oświetlenie terenu należy zastosować rozwiązanie ledowe typu PILZEO 16 LEDS 500mA 26W NW o krzywej rozsyłu 5102 oraz typu PILZEO 16 LEDS 700mA38WNW SYmmetrical o krzywej rozsyłu 5068 prod. Schreder. Oprawy montować bezpośrednio na słupach aluminiowych prod. Rosa typu SAL-4 z podstawą, anodowanych INOX C-45. Przyziemie słupów zabezpieczyć elastomerem w kolorze anodowania. Słupy należy montować na fundamencie B-60 z koszem zbrojeniowym Z-60. Fundamenty należy instalować w gruncie o nośności nie mniejszej niż 0,2 MPa. Przed montażem fundament należy zabezpieczyć roztworem abizolu. Na śruby fundamentów należy nałożyć kapturki osłonowe. Montaż słupa należy wykonać w szczególności z wytycznymi producenta. Słupy oznakować na wysokości 2,5m zgodnie z wytycznymi Inwestora. - Oprawy oświetlenia terenu należy wyposażyć w sterowniki lokalne systemu OWLET. Muszą one współpracować ze sterownikiem centralnym systemu OWLET. Projektowane słupy oświetleniowe należy zasilić linią kablową typu YKYżo 5*4 mm2 0,6/1 kV z rozdzielnicy budynku świetlicy.
Oświetlenie boiska
- Jako oświetlenie boiska należy zastosować rozwiązanie ledowe typu OMNISTAR 96 LEDS 700mA213W NW o krzywej rozsyłu 5120 prod. Schreder. Oprawy montować bezpośrednio na słupach ocynkowanych prod. Elmonter typu C 10/3/60. Słupy należy montować na fundamencie B-120. Fundamenty należy instalować w gruncie o nośności nie mniejszej niż 0,2 MPa. Przed montażem fundament należy zabezpieczyć roztworem abizolu. Na śruby fundamentów należy nałożyć kapturki osłonowe. Montaż słupa należy wykonać w szczególności
z wytycznymi producenta. Słupy oznakować na wysokości 2,5m zgodnie z wytycznymi Inwestora.
- Dla zasilania i sterowania pracą projektowanych naświetlaczy boiska należy w miejscu wskazanym na planie posadowić szafkę oświetleniową SO, wyposażoną zgodnie ze schematem jednobiegunowym. Szafkę należy wyposażyć w układ sterowania umożliwiający załączanie każdej oprawy indywidualnie oraz wszystkich jednocześnie. W słupach należy zabudować złącza słupowe np. typu IZK, prod. Sintur. Lampy należy zasilić przewodem YDYżo 3*2,5mm2 450/750 V zabezpieczając wkładkami bezpiecznikowymi gG 4A.
- W każdym słupie należy połączyć przewodem typu LgYżo 16 mm2 450/750V zacisk uziemiający słupa z przewodem PE linii kablowej. Zgodnie z Normą N SEP-E-001. Projektowane linie kablowe układać w rurach osłonowych DVK 50, prod. Arot na całej długości. Kabel w miejscach wyprowadzenia z rur nie powinien opierać się o krawędź otworów.
Ocieplenie budynku świetlicy.
Ściany budynku ocieplić styropianem fasadowym EPS 70 038 gr 10 cm o współczynniku ADmin= 0,038 W/m2K. Styropian o krawędziach fazowanych - zakładkowy. Płyty styropianowe należy kleić do podłoża na placki oraz obwodowo na całej płycie. Dodatkowo płyty należy kołkować do ściany za pomocą łączników systemowych.
Ściany cokołu ocieplić styropianem XPS 100 gr 6 cm. System mocowania jak przy fasadzie.
- Ocieplenie wykonać metodą lekką mokra z zastosowaniem wyprawy elewacyjnej barwionej w masie o ziarnie 2 mm. Kolor należy ustalić z inwestorem. Cokół należy licować płytkami klinkierowymi o wymiarach 6x25 cm.
- Rynny i rury spustowe należy wykonać z lachy cynkowo-tytanowej o gr 0,7 mm.
Parapety oraz obróbki blacharskie należy wykonać z blachy stalowej ocynkowanej powlekanej gr 0,7 mm w kolorze brązowym. Przy parapetach należy zastosować systemowe zakończenia parapetów.
Do obowiązków Inspektora Nadzoru należy pełny zakres czynności określonych w odnośnych przepisach Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane Dz.U. z 2016 poz. 290.
1) Reprezentowania Zleceniodawcy na budowie przez sprawowanie kontroli prawidłowości robót budowlanych pod względem technicznym, zgodności z projektem budowlanym oraz przepisami, normami i zasadami wiedzy technicznej.
2) Sprawdzania jakości wykonywanych robót, wbudowanych wyrobów budowlanych a w szczególności zapobieganie zastosowania wyrobów i materiałów budowlanych wadliwych i niedopuszczonych do stosowania w budownictwie.
3) Sprawdzania i odbioru robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających, uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych instalacji, urządzeń technicznych i przewodów kominowych .
4) Udział w odbiorach częściowych i w odbiorze końcowym.
5) Potwierdzanie usunięcia wad oraz potwierdzanie obmiaru robót jako podstawy do zapłaty wynagrodzenia Wykonawcy robót.
6) Informowanie Zleceniodawcy o postępach robót budowlanych i wszelkich okolicznościach, które mogą mieć wpływ na wydłużenie terminu realizacji inwestycji.
Szczegółowy opis zamówienia, dla których nadzorowania powołuje, się Inspektora Nadzoru Inwestorskiego znajduje się w dokumentacji projektowo kosztorysowej stanowiącej załącznik do ZO, w skład której wchodzi: projekt budowlano-wykonawczy, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, decyzja pozwolenia na budowę, warunki techniczne i uzgodnienia przyłączenia do sieci zewnętrznej, inne decyzje i uzgodnienia zawarte w dokumentacji projektowej i przetargowej, przedmiar robót oraz wzór umowy.
Uwaga:
- Wszystkie uzgodnienia z Zamawiającym, Wykonawca będzie ustalał w formie pisemnej.

Wybierz kategorię zleceń

Wybierz lokalizację