Favore.plZleceniaZlecenia remontowo - budowlaneZlecenia remontowe

Zlecę prace budowlane - Tuchów, małopolskie

Zlecenie straciło ważność.
Zobacz poniżej aktualnie dostępne podobne zlecenia.
Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
KATEGORIE PRODUKTÓW
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Zlecę prace budowlane - Tuchów nr 628871

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: małopolskie
Data dodania: 18 kwi 2019, 9:51
TREŚĆ ZLECENIA
Zlecę prace budowlane.
Zakres zlecenia obejmuje:
1. Przebudowę ogrodzenia klasztoru, które stanowi mur oporowy, wjazdy i ambity.
2. Wybudowanie nowego biegu schodów zewnętrznych (zgodnego z obowiązującymi przepisami bezpiecznych i wygodnych, które mogą stać się alternatywą dla stromych i niewygodnych schodów głównych) oraz przebudowa nawierzchni schodów istniejących (wymianę istniejących stopnic i podstopnic oraz wymiana poręczy i montaż nowych balustrad przy najwyższym biegu).
3. Przebudowę dziedzińca o powierzchni ok. 2 895 m2, w tym 2 565 m2 pełny zakres prac, tj. rozebranie istniejącej nawierzchni, wymiana podbudowy, położenie nowej nawierzchni, stopnic schodów oraz ścian murów oporowych; 330 m2 wyłącznie w zakresie wykonania nowej nawierzchni.
4. Wymianę istniejącej kanalizacji deszczowej pod powierzchnią dziedzińca na elementy nowe (rury, kable, studzienki, kratki).
5. Wykonanie iluminacji kościoła, wieży i otoczenia (dziedzińca) wraz z wymianą rozdzielni głównej w zakrystii.
6. Montaż tablicy informującej o współfinansowaniu projektu ze środków Unii Europejskiej dostarczonej przez Zamawiającego.

Zainteresowanych proszę o kontakt.
Pozdrawiam.