Favore.plZleceniaZlecenia edukacja, naukaZlecenia korepetycjeZlecenia korepetycje biologia

Zlecę przeprowadzenie zajęć z biologii dla dzieci, Michałowice, mazowieckie

Zlecenie straciło ważność.
Zobacz poniżej aktualnie dostępne podobne zlecenia.
Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
KATEGORIE PRODUKTÓW
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Zlecę przeprowadzenie zajęć z biologii dla dzieci, Michałowice nr 625282 (archiwum)

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: mazowieckie
Data dodania: 18 mar 2019, 19:12
TREŚĆ ZLECENIA
Dobry wieczór, poszukujemy energicznej, kompetentnej osoby od prowadzenia zajęć w ramach edukacji pozaszkolnej. Zajęcia mają charakter wycieczki szkolnej klas 0-3 szkoły podstawowej. Osoba, której poszukujemy, prowadziłaby mini wykład dla grupy dzieci, chodzi o 45 minutowe opowiastki, ciekawostki o przyrodzie, lesie, drzewach, trochę o ekologii. lekko, z humorem, może jakieś doświadczenie. Chodzi o zaciekawienie dzieci. Po takim wykładzie dzieci zostają jeszcze na godzinne warsztaty z drewnem, pod nadzorem innej osoby, wcześniej oglądają naszą stolarnię.
Spotkania takie przewidujemy dwa razy w tygodniu w godzinach przedpołudniowych, około godziny 9.30, 10.00
Miejsce- Michałowice koło Warszawy, dojazd 15 minut z Centrum samochodem, lub kolejką WKD. Dobre wynagrodzenie. Zainteresowanych proszę o kontakt.
Pozdrawiam serdecznie Marta