Favore.plZleceniaZlecenia elektronika, foto, wideoZlecenia serwis sprzętu

Zlecę sprawdzenie i naprawę tableta - Łódź, łódzkie

Zlecenie straciło ważność.
Zobacz poniżej aktualnie dostępne podobne zlecenia.
Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
KATEGORIE PRODUKTÓW
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Zlecę sprawdzenie i naprawę tableta - Łódź nr 601851 (archiwum)

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: łódzkie
Data dodania: 11 lip 2018, 13:22
TREŚĆ ZLECENIA
Zlecę sprawdzenie i naprawę tableta.
Mam tablet Ainol Novo 9 Spark. Wg specyfikacji powinien on czytać karty do 32GB, jednak po włożeniu takiej karty, jest ona w ogóle niewidoczna. W innych urządzeniach normalnie działa. Czytałem w Internecie, że może być problem z czytaniem kart klasy 10, jednak próbowałem również kartę 4GB klasy 2, i sytuacja była ta sama. Możliwe, że trzeba po prostu przeczyścić port, ale nie wiem jak. Albo może trzeba przetestować kilka kart, i któraś zadziała.
Proszę o oferty cenowe na sprawdzenie i ewentualne przeczyszczenie portu. Ewentualnie jeśli trzeba by coś rozkręcać i wymieniać/naprawiać port to również proszę o wyceny.