Favore.plZleceniaZlecenia rozrywka, imprezy i sztukaZlecenia gastronomiczneZlecenia catering

Zlecę świadczenie usług cateringowych - Opole, opolskie

Zlecenie straciło ważność.
Zobacz poniżej aktualnie dostępne podobne zlecenia.
Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
KATEGORIE PRODUKTÓW
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Zlecę świadczenie usług cateringowych - Opole nr 572678 (archiwum)

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: opolskie
Data dodania: 14 lut 2018, 16:41
TREŚĆ ZLECENIA
Zlecę świadczenie usług cateringowych polegających na obsłudze spotkań/warsztatów/konferencji w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, w trakcie trwania umowy.
Poprzez świadczenie usługi cateringowej Zamawiający rozumie usługę obejmującą przygotowanie, dostarczenie oraz pozostawienie porządku po zakończonej usłudze. W ramach świadczonych usług Wykonawca będzie świadczył usługę sukcesywnie, zgodnie ze zgłaszanym każdorazowo zapotrzebowaniem przez Zamawiającego na wskazane spotkanie.
Świadczenie usług cateringowych przez Wykonawcę nie obejmuje obsługi kelnerskiej w trakcie spotkań.
Usługi cateringowe będą świadczone w siedzibie Zamawiającego (Biuro Stowarzyszenia Aglomeracja Opolska, ul. Horoszkiewicza 6, ). W wyjątkowych sytuacjach usługi będą świadczone w miejscu wskazanym przez Zamawiającego ( na terenie Aglomeracji Opolskiej).