Favore.plZleceniaZlecenia itZlecenia programowanie

Zlecę wykonanie modyfikacji gry - mazowieckie

Zlecenie straciło ważność.
Zobacz poniżej aktualnie dostępne podobne zlecenia.
Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
KATEGORIE PRODUKTÓW
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Zlecę wykonanie modyfikacji gry - mazowieckie nr 636699

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: mazowieckie
Data dodania: 18 cze 2019, 16:45
TREŚĆ ZLECENIA
Zlecę wykonanie modyfikacji gry.
Jestem studentką i potrzebuję do badania modyfikację gry Portal. Potrzebuję trzy wersję modyfikacji gry. Pierwsza modyfikacja polega na tym, że w pierwszym okienku osoba badana wprowadza swoje imię i nazwisko. Dalej włącza się gra i po kilku minutach instrukcji od Glados w tym momencie, jak zaczynają się zadania prawdziwe, potajemnie włącza się timer, który będzie liczyć, ile czasu osoba badana spędziła na poziomie zadania w jednym pokoju, do tego momentu, jak osoba badana znajdzie rozwiązanie dla łamigłówki i wejdzie do windy, która kieruje ją do następnego pokoju. Wszystkie wyniki (ile czasu było spędzono w każdym pokoju) muszą być zapisane do archiwum, które ja potrafię odczytać, najlepiej w Excelu. Wszystkich zadań prawdziwych musi być 10.
Druga wersja modyfikacji będzie różnić się tym, że każdy raz po skończeniu zadania wyświetla się obrazek, który będzie gratulować z wygraniem 1 złotego, w ciągu kilka sekund, tak samo na początku osoba badana wprowadza imię i nazwisko, w końcu wyniki idą do archiwum.
Trzecia wersja modyfikacji różni się tym, że po wykonaniu zadania wyświetla się obrazek, który gratuluje i mówi, że w przypadku zrobienia wszystkich zadań Państwo otrzymają 10 złotych, tak samo na początku osoba badana wprowadza imię i nazwisko, w końcu wyniki idą do archiwum.