Favore.plZleceniaZlecenia itZlecenia programowanie

Zlecę wykonanie skryptu na zamówienie - Warszawa, mazowieckie

Zlecenie straciło ważność.
Zobacz poniżej aktualnie dostępne podobne zlecenia.
Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
KATEGORIE PRODUKTÓW
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Zlecę wykonanie skryptu na zamówienie - Warszawa nr 625728

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: mazowieckie
Data dodania: 21 mar 2019, 12:11
TREŚĆ ZLECENIA
Szukam programisty lub osoby potrafiącej robić skrypty na zamówienie. Chodzi mi o system obiegu realizacji zlecenia wewnątrz firmy usługowej + końcowe podsumowanie zlecenia, czyli kilka statystyk do oceny pracy zapisanych do bazy danych.
Firma zajmuje się produktami z plexi i półproduktami do reklamy wizualnej robionymi na zlecenia indywidualne oraz produkcją gotowych wyrobów z plexi takich jak: stojaczki na ulotki, mównice, gabloty itd.
Schemat poniżej:
Założenie konta klienta - wycena zlecenia -akceptacja wyceny przez klienta - skierowanie do realizacji - monitoring zlecenia = stan realizacji w czasie rzeczywistym (na jakim etapie jest praca) - podsumowanie opłacalności (koszty materiału, robocizna, użyci podwykonawcy, cena sprzedaży i zysk ze zlecenia) - wydanie zlecenia - rozliczenie (czyli czy za pracę klient zapłacił według umowy). System ten powinien mieć w Panelu Admina podstawowe statystyki i informacje końcowe powykonawcze.
Więcej o tym po zgłoszeniu się chętnych do wykonania tego projektu.