Favore.plZleceniaZlecenia remontowo - budowlaneZlecenia budowlane

Zlecimy rewitalizację budynku - Kowalówka, podkarpackie

Zlecenie straciło ważność.
Zobacz poniżej aktualnie dostępne podobne zlecenia.
Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
KATEGORIE PRODUKTÓW
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Zlecimy rewitalizację budynku - Kowalówka nr 590031

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: podkarpackie
Data dodania: 20 kwi 2018, 17:18
TREŚĆ ZLECENIA
Rewitalizacja budynku dworu z przeznaczeniem na Centrum Legend- Bajkowe Spa" realizowane w oparciu o projekt: Wehikuł czasu Szlaku Jana III Sobieskiego jako sieciowy produkt turystyki kulturowej Polski Wschodniej.
Miejsce i termin realizacji:
1. Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało zrealizowane w terminie do dnia 30.06.2019 r. - z zastrzeżeniem, iż realizacja robót zostanie określona w szczegółowym harmonogramie rzeczowo finansowym złożonym przez Wykonawcę przed podpisaniem umowy, o którym mowa w rozdziale 15 pkt. 15.5 niniejszego Zapytania ofertowego.
2. Zamawiający informuje, iż podczas realizacji zadania równocześnie będą realizowane roboty budowlane związane z rewitalizacją parku. Powyższe należy uwzględnić przygotowując harmonogram realizacji robót.