Favore.plZleceniaZlecenia remontowo - budowlaneZlecenia ogrodniczeZlecenia bramy, kraty, ogrodzenia

Zlecimy wykonanie ogrodzeń, Wrocław, dolnośląskie

Zlecenie straciło ważność.
Zobacz poniżej aktualnie dostępne podobne zlecenia.
Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
KATEGORIE PRODUKTÓW
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Zlecimy wykonanie ogrodzeń, Wrocław nr 600173 (archiwum)

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: dolnośląskie
Data dodania: 13 cze 2018, 16:27
TREŚĆ ZLECENIA
Jesteśmy wrocławską firmą działającą w branży ogrodzeń i z uwagi na bardzo dużą ilość zleceń poszukujemy podwykonawcy. Zapewniamy ciągłość zleceń na produkcję i montaż ogrodzeń - głównie metalowych, balustrad, ogrodzeń metalowo-drewnianych itp. (ocynk ogniowy i malowanie proszkowe).
Jesteśmy firmą rzetelną i w pełni wypłacalną. Zależy nam na fachowości, dokładności i terminowości. WAŻNE podwykonawca będzie produkował i jednocześnie montował swoje wyroby na terenie Dolnego Śląska.
Współpraca od zaraz.
Jeżeli są Państwo zainteresowani stałą współpracą zakresie produkcji oraz montażu ogrodzeń i balustrad (mile widziana umiejętność montażu automatyki bramowej), to prosimy o odpowiedź na to zapytanie lub kontakt telefoniczny.