Favore.plZleceniaZlecenia remontowo - budowlaneZlecenia ogrodniczeZlecenia bramy, kraty, ogrodzenia

Zlecimy wykonanie ogrodzeń, Wrocław, dolnośląskie

Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
KATEGORIE PRODUKTÓW
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Zlecimy wykonanie ogrodzeń, Wrocław nr 600173

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: dolnośląskie
Data dodania: 13 cze 2018, 16:27
TREŚĆ ZLECENIA
Jesteśmy wrocławską firmą działającą w branży ogrodzeń i z uwagi na bardzo dużą ilość zleceń poszukujemy podwykonawcy. Zapewniamy ciągłość zleceń na produkcję i montaż ogrodzeń - głównie metalowych, balustrad, ogrodzeń metalowo-drewnianych itp. (ocynk ogniowy i malowanie proszkowe).
Jesteśmy firmą rzetelną i w pełni wypłacalną. Zależy nam na fachowości, dokładności i terminowości. WAŻNE podwykonawca będzie produkował i jednocześnie montował swoje wyroby na terenie Dolnego Śląska.
Współpraca od zaraz.
Jeżeli są Państwo zainteresowani stałą współpracą zakresie produkcji oraz montażu ogrodzeń i balustrad (mile widziana umiejętność montażu automatyki bramowej), to prosimy o odpowiedź na to zapytanie lub kontakt telefoniczny.