favore.pl
Brak zdjęcia

PROVIDENT CHORZÓW Provident Chorzów nr 228235

Lokalizacja: Chorzów, Bieruń, Blachownia, Krzepice (woj. śląskie)Więcej: Providenta: Chorzów,Bieruń,Blachownia,Krzepice

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Centrala Kredytowa
Wyślij e-mail
tel: 724579692724579692
Providenta: Chorzów,Bieruń,Blachownia,Krzepice
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
Providenta: Chorzów,Bieruń,Blachownia,Krzepice
rozwiń
OPIS USŁUGI

Pożyczki Providenta: Chorzów,Bieruń,Blachownia,Krzepice

 

Provident Chorzów

Pożyczki Providenta: Chorzów,Bieruń,Blachownia,Krzepice


 

Wyślij e-mail

>> Wyślij e-mail <<

Provident oferuje pożyczki dostępne w dwóch pakietach:

Pakiet Gotówka to maksimum komfortu - nie musisz nawet wychodzić z domu - nasz przedstawiciel przyniesie pieniądze i co tydzień będzie odbierać raty.

Pakiet Przelew - pieniądze otrzymasz na swoje konto bankowe, a raty będziesz spłacać co tydzień przelewem bankowym lub przekazem pocztowym.


Zawsze możesz zdecydować, z jakiej formy obsługi chcesz skorzystać.

Uzyskanie pożyczki gotówkowej w firmie Provident jest łatwe. Zwykle w ciągu 24 godzin od zgłoszenia Przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin spotkania, na którym ustalicie warunki pożyczki dostosowanej do twoich potrzeb.


  • kwota pożyczki dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości
  • szybka decyzja kredytowa
  • ekspresowa pożyczka błyskawiczna dostawa gotówki do domu lub na podane przez Ciebie konto
  • żadnych ukrytych opłat
  • tygodniowa spłata w dogodnym dla Ciebie czasie
  • wystarczy wypełnić formularz kontaktowy
  • dla stałych klientów pożyczki nawet do 7000zł.


 

 

 

 

 

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail


KREDYTY DLA FIRM

Proste i szybkie finansowanie różnorodnych potrzeb związanych z działalnością gospodarczą. Kwoty kredytu aż do 300 000 PLN. Okres kredytowania aż do 60 miesięcy. Unikalna metoda oceny zdolności kredytowej firmy oparta na analizie planowanych przychodów.

 

FM Bank to pierwsza w Polsce instytucja finansowa dedykowana do obsługi mikro i małych firm. Ideą przyświecającą jego utworzeniu było przybliżenie mikro i małym firmom nowoczesnych usług bankowych oraz umożliwienie im dostępu do środków finansowych na rozwój i inwestycje. Według klasyfikacji FM Banku, mikro i małe firmy to przedsiębiorstwa zatrudniające do 10 osób i wykazujące obroty do 3 milionów złotych rocznie. Naszą ofertę skonstruowaliśmy z myślą o specyficznych potrzebach tej grupy klientów, opierając się na badaniach ich preferencji i wykorzystując doświadczenie naszych ekspertów, którzy od ponad 15 lat obsługują ten segment rynku.

W relacjach z klientami nastawiamy się na:
- długofalową współpracę
- doradztwo oparte na wzajemnym zaufaniu
- partnerstwo w biznesie
Oferta produktowa FM Banku została przygotowana z myślą o finansowaniu rozwoju mikro i małych firm oraz gromadzeniu oszczędności – lokowaniu nadwyżek finansowych przez klientów indywidualnych, firmy oraz pozostałych uczestników rynku finansowego.


 

 

 

 

 

REKLAMY FINANSOWE:

Wyślij e-mail | Wyślij e-mail | Wyślij e-mail | Wyślij e-mail
Wyślij e-mail | Wyślij e-mail | Wyślij e-mail | Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Oferta przeznaczona dla miejscowości: Pożyczki Providenta: Chorzów,Bieruń,Blachownia,Krzepice

Czym charakteryzuje się oferta Provident Polska?

Provident specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych, oferowanych Klientom indywidualnym. Oferta z obsługą domową jest atrakcyjna przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie kompleksową obsługę w domu, a szczególnie elastyczność jaką daje serwis świadczony przez Przedstawiciela. Klient ma możliwość wyboru sposobu spłat pożyczki między bezpośrednim przelewem na konto bankowe, a obsługą pożyczki przez Przedstawiciela i spłatą rat w swoim domu. Firma nie stosuje żadnych ukrytych opłat. Pożyczki w Provident Polska są szybko dostępne i bardzo wygodne. Wyślij e-mail Polska oferuje pożyczki na okres 28, 42 lub 55 tygodni, spłacane w ratach tygodniowych. Koszty pożyczki są stałe i znane przed podpisaniem umowy przez Klienta. Do udzielenia pożyczki nie są wymagani poręczyciele.

Czym charakteryzuje się oferta Provident Polska?

Do udzielenia pożyczki nie są wymagani poręczyciele. Oferta z obsługą domową jest atrakcyjna przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie kompleksową obsługę w domu, a szczególnie elastyczność jaką daje serwis świadczony przez Przedstawiciela. Koszty pożyczki są stałe i znane przed podpisaniem umowy przez Klienta. Klient ma możliwość wyboru sposobu spłat pożyczki między bezpośrednim przelewem na konto bankowe, a obsługą pożyczki przez Przedstawiciela i spłatą rat w swoim domu. Provident specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych, oferowanych Klientom indywidualnym. Pożyczki w Provident Polska są szybko dostępne i bardzo wygodne. Provident Polska oferuje pożyczki na okres 28, 42 lub 55 tygodni, spłacane w ratach tygodniowych. Firma nie stosuje żadnych ukrytych opłat.

Co to jest pożyczka z obsługą domową?

Jest ona udzielana i spłacana w domu Klienta, a nasz Przedstawiciel jest zawsze do dyspozycji. Pożyczka może być udzielona na każdy cel. Taka pożyczka zapewnia większą wygodę i pozwala spełnić oczekiwania naszych Klientów. Usługa nie zawiera ukrytych kosztów ani opłat za nieterminową spłatę. Pożyczka z obsługą domową to jedna z możliwości, którą oferujemy naszym Klientom.

Co to jest pożyczka z przelewem na konto?

Pożyczka może być udzielona na każdy cel. Pożyczka z przelewem na konto to jedna z dwóch opcji pożyczki, którą oferujemy Klientom. Po podpisaniu umowy o pożyczkę, co odbywa się w domu Klienta, pieniądze przekazywane są na jego rachunek bankowy. Raty pożyczki spłacane są poprzez cotygodniowe przelewy bankowe lub polecenie zapłaty na rachunek Providenta.

Czy mogę uzyskać pożyczkę, mimo że wcześniej odmówiono mi pożyczki w banku lub w przypadku, gdy zostałem wpisany do rejestru dłużników - BIK?

Provident rozpatruje wszystkie wnioski o pożyczkę. Pożyczka jest udzielana na podstawie systemu oceny zdolności kredytowej Klienta i oceny Przedstawiciela podczas spotkania z Klientem. Udzielamy pożyczek w wysokości, która spełnia oczekiwania Klienta, i jednocześnie gwarantuje, że Klient będzie mógł ją spłacić.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Centrala Kredytowa
Wyślij e-mail
tel: 724579692724579692
Providenta: Chorzów,Bieruń,Blachownia,Krzepice
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
Providenta: Chorzów,Bieruń,Blachownia,Krzepice
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU centralakredytowa
pozytywna
rozwiń ogólnie jestem zadowolony z oferty Wystawiona 16-02-2012 12:05 przez szymczak (193.0.242.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń nie lubie providenta, ale fm bank jest ok Wystawiona 14-09-2011 21:41 przez Bartosz Ludwiczak (209.236.66.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń ogólnie jestem zadowolony z oferty Wystawiona 16-02-2012 12:05 przez szymczak (193.0.242.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń nie lubie providenta, ale fm bank jest ok Wystawiona 14-09-2011 21:41 przez Bartosz Ludwiczak (209.236.66.*)   Zgłoś nadużycie
Zobacz wszystkie

Wystaw opinię

PROVIDENT CHORZÓW Provident Chorzów Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: PROVIDENT ŻYWIEC Provident Żywiec   Następna usługa: Usługa Transportowa, Transport Bagażowy