favore.pl
GEODETA MAPY DO PROJEKTU, TYCZENIE BUDYNKU, INWENTAR

GEODETA MAPY DO PROJEKTU, TYCZENIE BUDYNKU, INWENTAR nr 240378

Lokalizacja: Warszawa, Pruszków, Ozarów Mazowiecki, Wołomin (woj. mazowieckie)Więcej: ŁOMIANKI

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
geomapa (1)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Sebastian Malczewski
Geo Mapa Sebastian Malczewski
Wyślij e-mail
Błędów
05-620 Warszawa

tel: 500544337500544337
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Usługi prowadzimy na terenie:

 • Miasta stołecznego Warszawy – dzielnice: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Włochy, Żoliborz,
 • Powiatu pruszkowskiego: Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Piastów, Pruszków, Raszyn, Kanie, Komorów, Nowa Wieś, Opacz, Otrębusy, Owczarnia, Parzniew, Pęcice, Reguły, Sokołów, Żółwin
 • Powiatu warszawskiego zachodniego:Izabelin, Leszno, Łomianki,Ożarów Mazowiecki,Stare Babice

MAPA DO PROJEKTU 890ZŁ

   Naszym Klientom i Zleceniodawcom oferujemy szeroką gamę świadczonych usług:


1. Sporządzanie map do celów projektowych w postaci numerycznej oraz analogowej

Powstaje po uaktualnieniu przez geodetę mapy zasadniczej. Czasami zdarza się, że nie ma mapy zasadniczej i geodeta musi mierzyć cały teren od początku i tworzyć nową mapę zasadniczą. Mapa do celów projektowych potrzebna jest do uzyskania pozwolenia na budowę i musi być dołączona do projektu architektoniczno-budowlanego. Mapa ta jest ważna do momentu, gdy nie wystąpią zmiany w terenie.


usługi geodezyjne Błędów, Grójec, Warszawa

2. Pomiary realizacyjne - tyczenie budynków, budowli, sieci uzbrojenia terenu,

Inaczej wytyczenie - to pomiary geodezyjne wykonywane przez geodetę, polegające na zaznaczeniu na gruncie lub na istniejących elementach terenu punktów charakterystycznych działki lub projektu. Geodeta na podstawie współrzędnych punktów poligonowych rozmieszczonych wokół tyczonego obiektu określa położenie obrysu budynku względem granic działki i jego osie ścian Wytyczeniu podlega wszystko czego położenie na terenie musi być określone z dużą dokładnością:działka, budynek, przyłącza do budynku czy przebieg sieci cieplnych czy kanalizacyjnych.


usługi geodezyjne Błędów, Grójec, Warszawa

3. Powykonawcze pomiary inwentaryzacyjne budynków, lokali użytkowych, budowli, sieci i infrastruktury uzbrojenia technicznego terenu, m.in.:

 • elektroenergetycznych
 • wodociągowych
 • kanalizacyjnych: sanitarnych, deszczowych, przemysłowych, itp.
 • gazowych
 • telekomunikacyjnych i TV kablowych
 • ciepłowniczych
 • technologicznych i przemysłowych różnego rodzaju, itp.

Obiekty budowlane wymagające pozwolenia na budowę (budynki) oraz urządzenia podziemne, takie jak przyłącza: elektroenergetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe, cieplne i telekomunikacyjne, podlegają geodezyjnemu wyznaczeniu w terenie - tyczenie, do zakończenia procesu budowlanego niezbędne jest zgłoszenie o zakończeniu budowy w nadzorze budowlanym. Do takiego zgłoszenia (oprócz wielu innych dokumentów) niezbędna jest geodezyjna mapa powykonawcza z klauzulą o przyjęciu do Państwowego Zasobu Geodezyjnego inwentaryzacji powykonawczej.


Budowa przyłączy, o których mowa wyżej wymaga sporządzenia planu sytuacyjnego na kopii aktualnej mapy zasadniczej lub mapy jednostkowej przyjętej do Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego.


Co to oznacza w praktyce:
 • Budynki po uzyskaniu pozwolenia na budowę i po wybudowaniu muszą być zinwentaryzowane, czyli wniesione na mapę zasadniczą (taka mapa jest w urzędzie gminy). Jeśli natomiast chodzi o tzw. media, czyli przyłącza, najpierw musza być uzgodnione w Zespole Uzgadniania Dokumentacji Projektowej. Na postawie opinii ZUD mogą zostać wykonane wszystkie przyłączenia. Po wykonaniu prac geodeta sprawdza, czy wszystko zostało wykonane zgodnie z projektem i robi inwentaryzację powykonawczą. Następnie wnosi to na mapę zasadniczą w urzędzie.


usługi geodezyjne Błędów, Grójec, Warszawa

4. Kompleksowa obsługa geodezyjna procesu inwestycyjnego

Kompleksowa obsługa inwestycji to zakres prac geodezyjnych obejmujący wszystkie potrzebne do wybudowania budynku czynności pomiarowe. Od wytyczenia osi budynku i jego skrajnych punktów do wylania ostatniego stropu na wielopiętrowych inwestycjach budowlanych. Wykonujemy zarówno obsługę domów jednorodzinnych jak i największych inwestycji w Warszawie oraz w całej Polsce


usługi geodezyjne Błędów, Grójec, Warszawa

5.Usługi architektoniczne

Domy jednorodzinne,Wnętrza mieszkalne,Wnętrza komercyjne, Hale magazynoweProponujemy Państwu szczególną ofertę promocyjną. Gdy zamówią Państwo u Nas mapę do celów projektowych, uzyskają Państwo specjalny rabat na wykonanie tyczenia budynku oraz następnie jego inwentaryzacje powykonawczą wraz z przyłączami.

Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
geomapa (1)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Sebastian Malczewski
Geo Mapa Sebastian Malczewski
Wyślij e-mail
Błędów
05-620 Warszawa

tel: 500544337500544337
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU geomapa
pozytywna
rozwiń :) Wystawiona 26-02-2008 14:51 przez geomapa1   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń :) Wystawiona 26-02-2008 14:51 przez geomapa1   Zgłoś nadużycie
Zobacz wszystkie

Wystaw opinię
GEODETA MAPY DO PROJEKTU, TYCZENIE BUDYNKU, INWENTAR - galeria
GEODETA MAPY DO PROJEKTU, TYCZENIE BUDYNKU, INWENTAR Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Zabezpieczanie przed graffiti. Usuwanie, AGS   Następna usługa: Kompleksowe wykańczanie wnętrz od A do Z